• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARKSUNCIRCUS, hudební klub alternativní scény v Ústí nad Labem
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    02042010
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    DNES:::16.2.2010:::
    PSYNETZ - LOGISTIC
    -psychill, psybrejkz, psyprogress, psydark-
    AUDIO PILOTS:
    Brendy(Gemreflection.cz) Chanzzee(Sequoia.cz).
    ::::LINEUP LOGISTIC:::
    Chanzzee:
    -Psychill - 19-20
    -PsyProgress - 21-22
    -PsyDarkPingpong - 23??

    Brendy:
    -Psybrejkz - 20-21
    -PsyProgress - 22-23
    -PsyDarkPingpong - 23??
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ADIE: Ahoj,
    musím si nasypat popel na hlavu. Stala se velmi nemilá věc. Když jsem si zadaval do kalendare tento koncert (resp. puvodne koncert -123minut, kteri se bohuzel rozpadli), tak jsem se uklikl a misto do unora vlozil do ledna. Od te doby jsem pracoval s tim, ze koncert probehne v lednu. Pravda je vsak jinde, koncert mel probehnout 27.2. ne zitra. Bohuzel, na tento termin mame naplanovan jiny koncert (z pohledu kalendare volny byl :-( )...
    Takze ted resim, jakym zpusobem tuto nemilou situaci vyresit. Jedine co je ted jasne je to, ze tento koncert ZITRA NEPROBEHNE, ani probehnout nemel.
    Omlovam se vsem, ktere jsem timto mystifikoval. Spravny termin zverejnim jakmile se situace vyresi.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Tyjo, tak to doufám, že už budu zpět v ČR :))


    ADIE: ha, takže se koukám nic moc nezměnilo, každou středu je co oslavovat a zapíjet. Ostatně jako jakýkoli jiný den :)
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    PANIKAAAAA: K.O. osa? To zní moc dobře:)).. Můžu si taky bouchnout?:)))
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ADIE: viz program circu (http://www.circus.cz/index.php?menu=program&mesic=2010-01) tu mame zrovna tenhle datum domluveny koncert noveho projektu frontmana nedavno rozpadnuvší se kapely -123minut Zdenka Bína... predpokladam, ze koncert bude tak na maximalne 1,5hodky, takze potom je prostor pro klasickou studentskou stredu, akorat se jeste nikdo z djs neozval... kdyz budu vedet, ze nekdo z nich prijde hrat bylo by to super, jinak muzu kdyztak nechat hrat ghosta...
    ADIE
    ADIE --- ---
    Ahoj chtela jsem se zeptat jestli je na stredu 27.1. naplanovana nejaka akce.. FUDaci maji totiz takove mensi rozlouceni,takze jestli plati stale studentska streda..dikec
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    PANIKAAAAA: no to budu v zahranici:o) pockam si na ty dve nove, treba budou v mem terminu kdy budu moci...
    PANIKAAAAA
    PANIKAAAAA --- ---
    Bude jich teď dost...po předvčerejšku dvě nové nabídky na ústí a děčín...no a doma v circuse budeme 6.3. to pořádáme K.O.osa festival:)))
    CHANZZEE
    CHANZZEE --- ---
    PANIKAAAAA: Já ještě nebyl na tvém vystoupení coweče:( to se stydím a měl bych to napravit, další hraní nějak naplánováno?
    PANIKAAAAA
    PANIKAAAAA --- ---
    Děkujem...:))))))
    CHRISTYNS
    CHRISTYNS --- ---
    PANIKAAAAA: Neni co dodat...pekna akcicka to byla.Jen tak dal.
    PANIKAAAAA
    PANIKAAAAA --- ---
    Kdyby se chtěl někdo podívat jak jsme v pátek válčili se STEREOBEATem, tak fotky jsou zde:http://panikaaaaa.rajce.idnes.cz/stereobeat_circus_22.1.2010/
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    !!!! INFO PRO VŠECHNY, co chtějí video z POUŠTĚNÍ LAMPIÓNŮ (Lidické nám.) 23.12.2009 !!!!

    1. verze - pouze sestříhané, neupravené záběry - čas 12:45
    buď v HD kvalitě (2,5 GB), nebo DVD .mpg (600 MB)

    2. verze - slow-motion s hudebním podkladem - čas 11:36
    buď v HD kvalitě (2,3 GB), nebo DVD .mpg (550 MB)

    Kdo by chtěl, tak mi pište do pošty. Kvůli velikosti nedávám na net. (když se sníží kvalita, tak to stojí za h...o, proto takhle)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    KEJKA: Kuju :)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    DARKSUN: jůůů :) přijdu s Týnou :) to si nenecháme ujít :)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    KEJKA: viz www.circus.cz ;-) Stereobeat (andrejka a spol.), Kurva od vedla a jeste jedna kapelka...
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    Upřesnění Line-Upu :

    21:00-23:00 - WAVE (Vex, Waclosh) "jungle, ambient"

    23:00-23:15 - LAMPIONY 23.12.2009 "slow motion video"

    23:15-01:30 - GEM REFLECTION "down tempo"

    01:30-??:?? - Brendy "down tempo, dub step, break"

    [ BACK2BACK - Wave / Gem Reflection / partyparty / 23.1.2010 / CR - Ustecky kraj - club Circus ]
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Co se děje v Circu tento pátek pls...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam