• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOCELLYNGymnázium na Zatlance
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    na to jeho vecne vystavani a kontrolovani prezutosti se neda zapomenout...
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    Ahoj, já jsem maturantka r.2000. A s "panem Pavlem" jsem byla teď v divadle a musím říct, že jsem ho po dlouhé době ráda viděla. Opravdu mě potěšilo, že si na mě vzpoměl s premiérovým volňáskem. Nebuďte na něj zlí i když má bezesporu jisté mouchy/masařky :)
    SALIX
    SALIX --- ---
    JOCELLYN: No, na nás všichni nadávaj, že se vůbec neučíme a taky, že jsme prej nejlínější třída na škole. A taky neděláme úkoly. S tím jsme nedávno hrozně dožrali Kvasničkovou... Jinak průšvihy nějakýho horšího rázu zatím ne. Zatím.... :o)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    Tak ja Bechyneho nemela v oblibe. A jak uz rikal AAHHWISEGUY o tom vylevani zluce po skonceni filmovyho klubu, to bylo trapny.
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    PLOPEZ: zrovna sme v si v patek rikali, ze bechyneho filmoteka musi bejt opravdu hodne zajimava a asi by se tam naslo dost vzuacnejch filmu, ktery jen tak nekdo nesezene ..
    PLOPEZ
    PLOPEZ --- ---
    SEDLLAK: chudák bechyně...

    já jsem ho měl jako třídního rád.
    filmový kluby tehdy nekopírovaly projekt 100.
    a ještě lepší byly 24 hodinový filmový maratony, který dělal ve videoučebně. to byla fakt lahůdka, třeba bylo téma Americký nezávislý film, škola se zamkla a přes noc nikdo nesměl ven, takže jsme chodili tajně konzumovat do nejvyššího patra...jé to byl. Bedchyně má totiž hustou videotéku..
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    SEDLLAK: TO JE FRAJER!
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    FLAIRE: to teda. sem se za 3.A. i docela styděla :o)
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    SALIX: Je to možný, ale to nevím.. :))) Vy ale určitě taky dělaté průšvihy, ne? ;)
    SALIX
    SALIX --- ---
    JOCELLYN: Mám dojem, že tam byl i jeden kluk z našich řad...
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    MOIRAIN: Já konkrétně nic, ani jsem na tom lyžáku nebyla.. ale mí ctění spolužáci si tam udělali menší mejdan, s vodnicema, spoustou druhu chlastu, a vším možným, a byli tak blbý že se nechali uplně vklidu načapat v plnym proudu zábavy, opilý na mol...
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    SEDLLAK: chacha
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    SEDLLAK: no husty..
    SEDLLAK
    SEDLLAK --- ---
    ad Bechyně
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    co si pmatuju tak za nas Bechyne zrusil ten filmovy klub... pry pro nezajem... zluc si pak vyventiloval na nastence, kdyz tam sve rozhorceni napsal..
    ja tam teda chodil, ale postupne me to prestavalo bavit, nebot skladba filmu odpovidala temre bezezybtku predchozimu rocniku Projektu 100...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JOCELLYN: co jste provedly?
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    jo, na hanbe ste viseli docela dlouho .. :)
    JOCELLYN
    JOCELLYN --- ---
    MOIRAIN: Tak aspoň že tak, asi ta tradice nebude zas tak tradice :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JOCELLYN: za mě žádné předvánoční lyžování nebylo, nebo jsem o něm nevěděla
    SALIX
    SALIX --- ---
    JOCELLYN: Drby...přemejšlela jsem, ale na nic jsem zatím nepřišla...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam