• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOCELLYNGymnázium na Zatlance
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    SEDLLAK:
    SALIX:
    PLOPEZ: tak to si nedokážu představit ani já a to jsem z vás služebně nejstarší :-)
    PLOPEZ
    PLOPEZ --- ---
    SEDLLAK:
    SALIX: jo, byli jsme jeho třída. měl nás rád. bydlí na "statku", otevřeli jsme sud piva a do rána s ním slavili. nevim, co je na tom neuvěřitelnýho...možná se časy změnily?
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    FLAIRE: a ktera jsi na tom videu?
    SALIX
    SALIX --- ---
    PLOPEZ: Bechyně vás vzal k sobě domů!? Tak to si vážně nedokážu představit...
    SEDLLAK
    SEDLLAK --- ---
    PLOPEZ: To jako nejen, že si byl v televisi, ale i u Bechyněho doma? Takových zážitků!
    PLOPEZ
    PLOPEZ --- ---
    TOBIAS: tehdy mě taky natočili, měl jsem už odmaturováno naštěstí. potloukal jsem se po škole a zastavili mě s kamerou, říkal jsem si, že si tam bohatý rodiče nějakýho synka točí home video na památku. ptali se mě na Bechyněho, jakej je...byl to muj třídní a jak jsem byl ve víru oslav, tak jsem se rozpovídal, jak ho zkoušení vzrušuje, že při něm poskakuje na židli celej rudej...a pak jsem na to zapomněl.

    no a pak jsme měli maturitní večírek u Bechyněho doma v Řeporyjích a nadšenej Bechyně vběhl do jeho dílny, kde jsme popíjeli, že Zatlanka bude ve zprávách, že to nahrává a pak se na to všichni společně podíváme. to mi to eště nedocvaklo. Pak mi ale volal strejda, že sem slavnej a došlo mi to.

    No bylo to trochu trapný, Nova to tam dala skoro celý a Bechyně sice dělala jako by nic, no...stejně jsem ho měl rád, nebyl to nějakej nenávistnej štěk...navíc to byl spot, ve kterým se Nova rozhodla použít Bechyněho jako demonstraci českého učitele, který s nasazením a za minimální prachy s osobním nasazením a zápalem vychovává a vzdělává budoucí generace...oslava malýho člověka...takže byl nakonec asi i rád...:)

    to byla moje zábavná historka z natáčení....
    MELIBRION
    MELIBRION --- ---
    První díly ještě byly ok, ale na tohle se už ani nedá koukat...
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    TOBIAS: to sice nevim, ale me vzdycky donutili rict nejakou kravovinu .. no a samozrejme ze ji tam strcili ;)
    /radsi sem to ani nedokoukala :)
    MAART
    MAART --- ---
    TOBIAS: tj to me tenkrat nasrali:)
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    AAHHWISEGUY: Co to je za klauni ty dva?
    Ale horší bylo, když před zatlanku přijela Nova (zhruba rok 2000) a ptala se studentů, jestli se bojí maturity. Kamrád odpověděl, že se bojí, že některý profesoři si na něm budou chtít vybít svý nenaplněný ambice (či tak něco) a Nova z toho vystříhla jen štěk "no bojim se", což vypadalo dost směšně (svině!)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    AAHHWISEGUY: mne to taky spamuje mailovou schranku :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    MAJKLSON: si delas srandu ze si to hodil i sem.... me ta kravina prisla nejmin desetkrat do emailu a jeste to cist tady....
    MELIBRION
    MELIBRION --- ---
    rekl bych ze uz to tam zas tak moc jak za starejch casu neni :)
    Ikdyz nektere stalice by se tam jeste nasly :o))
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    MAJKLSON: jooo, pujdem dělat bordel jako za starej časů!! :-)
    SALIX
    SALIX --- ---
    Kdyžtak budu informovat tak zhruba co se chystá... my s tím budem pomáhat :o)
    MAART
    MAART --- ---
    TOBIAS: tky kecy ne v telocvicne bylo..bo uz nevim
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    MAART: Jak ve sklepe! Techno bejvalo prece nahore v ucebne biologie :)


    GULLIWER_RUSH: Taky zdravim stara vojno!
    MAART
    MAART --- ---
    GULLIWER_RUSH: a studene parky, tepla kofola a techno dole ve sklepe?:)
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    by me zajimalo, co od toho ma clovek cekat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam