• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOCELLYNGymnázium na Zatlance

    Vítejte na diskuzním fóru Gymnázia Na Zatlance

    Nezapomeňte si říct, o zápis na naší "čestnou" nástěnku !! :o)
    A hlasuj v anketě !


    http://zatlanka.cz

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    AAHHWISEGUY: to je ještě dobrý, mě spíš děsí, že tam teď chodí lidi, kteří se v tom roce narodili :-D
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    MADIETTA: wow to sem byl furt v prvni tride
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Zdravím, koukám, že tady budu nejstarší absolvent, jsem vykopávka, která na tomto gymnáziu maturovala v roce 1993 :-D
    WOAM
    WOAM --- ---
    Ahoj! Nejste tu náhodou někdo z letošního maturitního ročníku? (a z jaký třídy?)
    BOO
    BOO --- ---
    FLAIRE: ja tam byla! ;)
    MARTJA
    MARTJA --- ---
    TERKA_Z_PRAHY: no to záleží na momentální situaci.. složení se neustále mění, že, tobe?!
    TERKA_Z_PRAHY
    TERKA_Z_PRAHY --- ---
    tyjo tak to teda valite,asi vas nekdy prijdu oceknout :-D a s kym vubec hrajes? :-D
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    TERKA_Z_PRAHY: My jsme právě jednu kapelu založili!!! Jmenujem se Kabaret marnosti. Zatim jsme ale neměli jedinou zkoušku a nemáme asi ani žádný hudební nástroje :-)
    TERKA_Z_PRAHY
    TERKA_Z_PRAHY --- ---
    cus zatlankari....

    nema z vas nekdo nejakou kapelu??
    zkousi se zorganizovat nejakej koncert vsech zatlankarskejch kapel.Kdyztak napiste ..rovnou i tridu a jak vas poznam :P
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    malý spam..

    nabízíme stipendijní program na roční studium v Německu a Lotyšsku..

    program je pro studenty SŠ od 15 do 18 let..
    více informací na http://www.afs.cz/cze_cz/view/7783
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    4. prosince
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    kdy je?
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    a priznejte se, kdo de na ples! :)
    FLAIRE
    FLAIRE --- ---
    jeste, ze sem tam nebyla :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ten zatlankovský večer byl pakárna na entou, vstupné více méně jen za to, že jsem si koupila vodu, kafe a chlebíček a slyšela projev Béma a slyšela ukrákoraný Z-band...

    aspoň že tu Vytřasovou jsme našli
    PETUNIE
    PETUNIE --- ---
    Tak jakej byl ten zatlankovskej slavnostní večer? Byla tam aspoň nuda? A vožral se někdo? No ale kdo, teď když už tam neni Kohix.. co třeba Moravec? :)
    TERKA_Z_PRAHY
    TERKA_Z_PRAHY --- ---
    co jsem pochopila tak uz tam stejne nechodite tak je to fuk ne? jako barvy dost des, ale porad lepsi nez vsude bila jak v nemocnici a uzky ulicky
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    AAHHWISEGUY: je to skoda, Zatlanka sice neni zadnej zazrak architektury, spis takova slatanina, nic proti invenci, ale v takovy budove jsou podle me nejlepsi obycejny bily chodby, vypadaj dobre a zaroven to tam prosvetlej.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TOBIAS: to vis zatlanka se meni, sprti a teplousky barvy....
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Budou lístky k dostání až tam? Nemám kdy si zajít a taky do poslední chvíle nebudu vědět, jestli to stihnu. Díky.
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    Tak sem byl na Zatlance pro lupeny a koukal jsem, jak jsou vymalovaný chodby, to je děs. Samý krémový barvy - světle růžová, okrová, béžová, dost k poblití :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam