• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADYPráce v kavárně-servíky, barmani, baristi,...
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    kdyby ot tak pardon...:)

    shanime brigadnice na pozici "barback" do restaurace Palace Akropolis

    pracovni doba 18.00- 01.00

    cca 550kc

    alespon zakladni znalosti obsluhy..zkusenosti vitany:)

    nastup mozny ihned

    gsm: 603 26 26 32 - volat do 21.00..nejlepe pres den...

    www.palacakropolis.cz
    PISTULE
    PISTULE --- ---
    Nemate nekdo v kavarne nejaky pokladni system? Budeme otvirat kavarnu a potrebovala bych nejake tipy na dobry pokladni system, ktery bude mit i sklad. Diky
    SMRT
    SMRT --- ---
    MALA_BILA_PSICE: diq za tip
    MALA_BILA_PSICE
    MALA_BILA_PSICE --- ---
    Ahoj pokud vím, tak hledaj pracovní sílu i v café ebel (těch provozoven je víc .. takže bůh ví, do který by to nakonec bylo ... ) ... je to za 55 na hodinu .... já dělala v kaprově a dýška jak kdy ... :-/ ... ale jestli jste někdo milovník kávy, tak tady si fakt užijete :)
    CHICA
    CHICA --- ---
    SMRT: mam jeden zhavej typ;) kavarna Kavovarna v pasazi lucerna. Staci kdyz se tam dostavis a zeptas se, zda nehledaj lidi. ale nejsem si teda jista, jestli sem berou i nebrigadniky, ale hodne dobre tu plati a o nahodnych odmenach ani nemluve;) tak do toho
    LINY
    LINY --- ---
    Samozrejme jsem tim myslela brigadniky.:-)
    LINY
    LINY --- ---
    Shanim brigadu,od 18 do0.30 centrum,mala hospudka,jen piti a studene jidlo.50na hodinu.Do posty.DIK
    MEADY
    MEADY --- ---
    SMRT: Káva Káva Káva. Je v centru a jsou tam pohodový lidi. Ale začínáš s 50/hodinu, i když máš praxi. Ted je i potreba někdo na plnej uvazek(to by snad bylo za víc)...
    SMRT
    SMRT --- ---
    Zdar shanim pro sebe praci v nejake kavarne prave sem skoncil po roce v jedny celkem znamy. Jediny co bych si pral, aby to bylo v centru a pohodovy lidi, zadny skrobenky.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    LINY:
    coze??? nemci 20 KC??? a to maji takovy platy.

    takto ode dneska uz nenechavam ani korunu! dyska zacnu davat az budu mit takovy plat jako v nemecku.
    R_G
    R_G --- ---
    LINY: Me to napadlo, pac vychod Nemecka na tom neni moc dobre. Je tam celkem nezamestnanost a nemaji tolik penez.
    SMRT
    SMRT --- ---
    LINY: obleceni a casto smrdej levnym mydlem
    LINY
    LINY --- ---
    R_G: A jak se to pozná?? Že víc chlastaj než zápaďáci?Hlučný jsou stejně.
    SMRT
    SMRT --- ---
    nafouklejsi klasika :D
    R_G
    R_G --- ---
    LINY: Tak to asi byli vychodni Nemci .-))
    LINY
    LINY --- ---
    Jedna ze včerejška: Skupinka 14ti němců.Vypily 41 cuba libre 14 absinthů a nějaké tequily,a nechaly dýško!! 20korun!!
    SEWEN
    SEWEN --- ---
    to určitě, jsem na tom stejně
    LINY
    LINY --- ---
    UNDERWORLD: No,já to nerozděluju,jestli jdu na jídlo nebo jenom popít.Spíš záleží na obsluze.Tušim že se tomu nadává PRACOVNÍ DEFORMACE:-)
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    LINY:
    cizinci ze nedaji spropitny? to bych se divil.

    Nechavate spropitny ikdyz pijete jen piva? Mi prijde ze kdyz jdu v poledne na obed, tak par korun necham navic, ale kdyz piju x piv tak spropitny nemusi byt nijak velky... kolik tak nechavate?
    FERRARY
    FERRARY --- ---
    Ahoj scháním za sebe náhradu ( servírku) do restaurace švejk ve strašnicích. Krátký dlouhý týden, výdělek 20-25 tis. V případě zájmu volejte na tel:774 745405 Nástup ihned. Důvod stěhování díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam