• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADYPráce v kavárně-servíky, barmani, baristi,...
    KNX
    KNX --- ---
    BENJAMIN: info,o:: vsade bieda, je to cas na zmenu povolania, podla mna...
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    KNX: proč zrovna ja? a taky zalezi kde :)
    KNX
    KNX --- ---
    MAFIK: ok, a nemas nejake echo/ nabidku ? Ohladne ponuky prace v tomto obore? Barman/ Barista , popr. cisnik ???
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    KNX: ouhhh dekuji velice, budu se tesit a cekat na info :-))) diky diky
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    KNX: ouhhh dekuji velice, budu se tesit a cekat na info :-))) diky diky
    KNX
    KNX --- ---
    BENJAMIN: Zajtra idem znova na prieskum "trhu" Praha 1+2,
    postnem report...
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    MAFIK: mno ale stejne kdyby nekdo o necem vedel, tak se pripojuji k poptavce, dix
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    KNX: tady je to mrtve ..
    KNX
    KNX --- ---
    Nejake aktual. nabidky? Dik za kazde info.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Pro Pražáky...kavárna Malá Ryba u Národní třídy schání barmana/nku na hlavní pracovní...
    Můžu doporučit...moc hezká kavárna,dobře přístupna,málo stolů,ale pořád plno(teda vždycky,když jsem si chtěla jít sednout já)
    telefoní kontakt tam mají 608 031 403...neptejte se mě na pracovní pdmínky,já tam chodím jenom na kafe...
    MEADY
    MEADY --- ---
    V kavárně West End(či tak nějak) ve Slezský hned u Míráku nabízí práci na pozici obsluhy. Nemám s tím nic společnýho, pouze jsem šla kolem, mají to na dveřích.
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    zdravim,hledam praci cisnika/barmana.zkusenosti mam,praxi taky.Praha.dyztak posta.diky
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Tak jsem tu znovu,po krátké fázi administrativní pracovnice si opět hledám servírku,kdyby jste někdo o něčem věděl v praze na jakýkoliv úvazek nebo i bezesmlouvy na výpomoc na obědy,budu vděčná.
    TYDLIDAM
    TYDLIDAM --- ---
    nevedel byste nekdo o brigade v kavarne, cajovne ci jinem tomu podobnem zarizeni?moc by mi to pomohlo...Ď - posta
    MEREG
    MEREG --- ---
    Cau. Hledam praci v pohostinstvi pro jednu usmevavou sympatickou holku (za barem, kavarna, hospoda)

    diky

    earl.mereg@gmail.com
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Sháním pro známé práci v pohostinství (bar, hospoda...v podstatě cokoli), Pošta dík
    MAAAJHA
    MAAAJHA --- ---
    shanim praci za barem... mam praxi zhruba 2 roky... gdyz tak do posty... dikyyyy
    EKIM
    EKIM --- ---
    Ahoj, rád bych občas změnil pracovní prostředí,a rád bych to zkusil někde za barem,ideálně praha 5,nebo jako výpomoc na axe.
    MEADY
    MEADY --- ---
    Kavárna Platýz v pasáži Platýz(Národní 37) hledá servírky a číšníky. Info tam.
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    P.S.: Měla jsem na mysli Prahu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam