• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETGRIDUSwww.facebook.com - komunitní server
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: imho fotka v albu a prispevek v timeline je rozdil...prispevek k timeline z vlastniho alba bych prirovnal k zastupci jakehokoliv programu na plose
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: nesmazala jsi cely prispevek?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    MUI: klikni na svuj timeline - zaznamy o aktivitach - v kazdem radku je uplne vpravo bud hvezdicka, kolecko, nebo zakaz, to je nastaveni te dane aktivity, zda-li se ma zobrazit na timeline...aktivity jdou i filtrovat vpravo nahore v zaznamech
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    Facebook Parenting: For the troubled teen. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kl1ujzRidmU

    Vemte dětem notebook. Kladivem! | Rodiče vítání
    http://www.rodicevitani.cz/pro-rodice/vemte-detem-notebook-kladivem/
    JOSEF_MASOPUST
    JOSEF_MASOPUST --- ---
    me zase sere, ze tam vidim porad ty co se pripojujou pres mobil a vidim je, i kdyz nejsou online :)
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    postranní panel s přáteli asi nejde upravit, co?
    jako že mě nezajímá, kdo není online a ti , co jsou online se tam už nevejdou.. a v "další přátelé online" dole třeba vůbec nejsou .. i když vím, že online jsou..
    nevím, proč to není jako dřív, prostě seznam všech online přátel
    // a podotýkám, že skupiny a nějaký složkování přátel jsem nikdy nevytvářel, takže tím to nebude..
    díky
    GEGI
    GEGI --- ---
    zkusím ještě něco: když jsem na mapě špatně označila město, ze kterého je fotka, dá se to někde změnit? nemůžu na to vůbec přijít..
    kdyby někdo věděl ,tak dík.
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Jak je to s facebookem a RSS?
    Zajímá mě jak do facebook dostat data z RSS zdroje i jak je dostat z facebooku do čtečky..

    Facebook jsem prakticky nepoužíval a v tom novém se vyznám ještě méně než v toms tarém..
    Dřív šlo vkládat texty z rss do poznámek ale moc to nefungovalo..
    Možná nějak umístit na zeď či kam nějakou miniaplikaci?.. Nevíte někdo? :D
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, netušíte, kde najdu na Timeline poznámky? Nebo prostě možnost, jak vložit delší text? Díky.
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    Mne uz to jde teda tak si to zkuste taky :)
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    no ono to tak nějak funguje, nefunguje, no... připojit se dá, ale zasekává se...
    M4RC
    M4RC --- ---
    Mně zrovna psala přítelkyně, že mi nechala na FB zprávu. Ale vzhledem k tomu, že se nepřipojím, tak to vážně nemohu ověřit :D
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    Nevim jak je to v USA ale cela evropa je prej bez FB. Nekdo zminoval ze na 3G sitich to jeste slape tak nevim.
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    PETGRIDUS: To neni pravda zrovna jsem cekoval twitter a je to globalni problem :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    se někdo uklik a všechno smazal jedním jebem:)
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    no je to divné, na české televizi jim to v raním vysílání funguje, jako by to nešlo jen někomu, mě to taky nejede...
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    Co s tim kurna je aspon by mohli dat nejaky vysvetleni :))
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam