• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MUADDIBD-FENS the FanClub
    D-FENS... fenomén mezi Blogy...

    Radikální názory, radikální slovník...

    Prostor pro normální lidi...

    http://www.dfens-cz.com

    Pozn. Hledá se spoluspávce ;)
    rozbalit záhlaví
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    JFM: tak jsme asi opravdu měli kliku... my začali krabičkou, pak to pokračovalo špachtlí k pánvi, podložkou pod hrnec (mimochodem oboje doma máma používá i po 20 letech), obtížnější bylo řechtadlo s ozubeným kolečkem a dál už si nevzpomenu... ke všemu jsme si dělali technické výkresy, vybavení dílen bylo na úrovní. Hodnotím to zpětně velmi pozitivně.
    JFM
    JFM --- ---
    BUTTERFLY: Já to měl na základce v Praze přibližně tak, jak píše DF. Mizerný vybavení, nezajímavý úlohy (vyrobte kvedlačku ze zbytku vánočního stromku, vyřízněte kus prkna ve tvaru kytky) a znuděnej učitel, kterej se staral jen o to, zda někdo náhodou místo "posuvné měřítko" neřekl "šuplera".
    Na pozemkách podoně. Taky nás dost demotivovalo, že plodiny bezostyšně sklízel školník, pro jehož králíkárnu jsme mimo jiné zajišťovali přísun trávy.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tady s DF úplně nesdílím vzpomínky. Nevím, jestli je to tím, že jsem z vesnice a vesnické školy, nebo jsme měli kliku, ale nás dílny v devadesátkách, kdy jsem na ZŠ chodil, bavily. S nástrojema jsme uměli skoro všichni včetně holek, protože jsme je znali už z domova. Sami jsme si už jako děti opravovaly kola, vyráběli si různý nástroje na to, jak se navzájem přizabít, nebo nasrat rodiče. To samý pozemky. Taky nám to nevadilo, asi hlavně proto, že jsme s tímhle doma rodičům téměř všichni pomáhali. Jak jste to měli vy?

    Werkstatt macht frei! – D-FENS Weblog
    http://dfens-cz.com/werkstatt-macht-frei/
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MUADDIB: mne hlavně fascinuje, jak si tihle lidi typu "jestli se ti to nelíbí, tak vypadni" nárokují právo z téhle země někoho vyhánět, jako by jim patřila
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SEOMAN: 10 dní RO... a to jsem v životě RO nedal...

    ale aby mě někdo na základě jedný věty diagnostikoval jako hovado kvůli kterýmu někdo údajně přišel o nějaký prachy... tak to ne...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    OK
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    MUADDIB: Hele ja uz sem prisel asi o 20 % prijmu, kvuli takovym hovadum, jako ses ty
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SEOMAN: všude mimo EU je rusko?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SEOMAN: otázka zní, z jakého prstu si tu informaci vycucal...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    SEOMAN: No, ony ani ceny bydleni, sluzeb nebo jidla nejsou ve Svycarsku v prepoctu stejne jako u nas - maji tam sice jinou strukturu spotrebniho kose, ale rozhodne se neda rict, ze by se mel prumerny Svycar 3x lip nez Cech na stejne pozici.
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    BUTTERFLY: no pro nas opravdu ne... jak by sis to asi predstavoval ??
    Na nas se vsichni vyserou, co si myslite ze CR znamena sama o sobe ??
    A to srovnani se svycarskem je velmi usmevnei, tam je MINIMALNI mzda 90,000 CZK a proste lidi tam jsou nekde jinde....
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    hergot uz i tady... bud rusko, nebo eu, nic mezi tim neexistuje... brrrrr!!!!!!!
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Ten picus Klaus jr. ma aspon ty koule, a rekne ze by CR zchudla o 30 %, za to respekt.

    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    PAULMUADDIB: tak si bez do ruska, tam je raj na zemi
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    SEOMAN: Ne
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    BUTTERFLY: jo urcite...jen ty kecy o tom jak je treba vystoupit z EU jsou mimo
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SEOMAN: jako autoři, nebo čtenáři?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SEOMAN: Se spoustou věcí se dá souhlasit a někdy si to rád počtu i s cílem pobavit se. Což DF stále dovede královsky. Takže rozhodně stojí za to navštěvovat. Alespoň z mého pohledu.
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Tak nejak vsichni tam na tom serveru...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SEOMAN: kdo?
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    Od ty doby co chteji vystupovat z EU se nedaj brat moc vazne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam