• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    JOLIE2B
    JOLIE2B --- ---
    WOOK: pradlo super!
    WOOK
    WOOK --- ---
    a dve podzimni z nedele



    WOOK
    WOOK --- ---
    WOOK
    WOOK --- ---
    konecne nejake nove:

    STARDAY
    STARDAY --- ---
    CAVALIER: no ty jo to teda!!!!!!
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    KODUCK: ja to skenovala doma :/
    CAVALIER
    CAVALIER --- ---
    jakože ty holgoviny co jsou tu mě ne vždy berou, ale
    tohle je mazec
    KODUCK
    KODUCK --- ---
    tak taky pridam jednu od te krasky ze zahlavi...



    btw: malej dotaz: mam taky ten "adapter" na kinofilm (k jeho kvalitam se radsi nebudu vyjadrovat) a resim problem, ze mi nevyvolaj a hlavne ani nedokazou naskenovat ten kinofilm. negativ v plnym formatu, tzn. i s tou prefocenou perforaci...
    tam kde sem byl (skoda, nakej kodak, atd.) tak to nezvladli... jde mi hlavne o ten scan... mate s timhle nekdo aspon o trochu uspesnejsi zkusenost naz ja??
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    GOBERS: no dyt na delku ti to nijak neupravi jinak nez standardni ramecek....
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    STARDAY: ja nemyslel na vejsku, ja myslel na delku. ;-)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    GOBERS: no stejne osvitis celou sirku filmu i s perforaci, takze tam muzes klidne dat ten normalni ctverecek. a stejne budes muset odhadovat o kolik pretocit od oka
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOLIE2B: Kdyz ja wad hwacky, noooooo... :-D :-D
    ZACK
    ZACK --- ---
    GOBERS: ale tak to zas nevypada tak hrozne... ale potreboval bych delsi kabel :) Tak nic... :)
    ZACK
    ZACK --- ---
    JOLIE2B: tusim sem zradu :) dik
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    STARDAY: No pockej, ten ctverecek pres baterky je prave potreba, abych osvitil jenom to, co osvitit chci, ne? Nebo ne?? Nakonec... za 7 USD to kdyztak neni tak drahy kram na vyhozeni. :-D

    ZACK: No... vypada to takhle...:-D
    REEFER
    REEFER --- ---
    sladka lzi! mas krasnej tunel a jeste hezci fotky. a ti psi. to je neuveritelne!!
    JOLIE2B
    JOLIE2B --- ---
    ja si taky rikam, ze k tomu, abych si zalozila do holgy kinofilm, nepotrebuju zadnej adapter
    a adapterem na panoramatickou fotografii je to stejny a dratova spoust na holgu je zabavna, ale myslim, ze by se to dalo vyresit taky nejak podomacku ;)
    (pro zacka: je to takovej ramecek, kterej si nasadis kolem objektivu a normalni spouste a vede z toho dratek, ze:)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    nebo jako neodrazuju, jen informuju, ze je to uplne k nicemu...
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    GOBERS: durazne te odrazuji od adapteru na konifolm ;) koupila jsem si ho taky, ale neni to nic, co bys potreboval. pokud chces vlozit kinofilm, tak stejne potrebujes udelat vsechno sam. v tom adapteru jsou jenom zada bez okynka, ale okynko si muzes zalepit paskou a ctverecek pres baterky, ale ten je stejne uzitecnej jako ty ctverecky, co uz mas :))
    ZACK
    ZACK --- ---
    GOBERS: dratova spoust na holgu? Do toho bych sel... Jak takova dratova spoust na holgu funguje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam