• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZACK: no, ale kdyz si to koupime tri, tak se to postovny rozpocita mezi tri lidi
    ZACK
    ZACK --- ---
    Ne ze by qubus nebyl predrazenej, ale oni az vam na to hodi postovny, pak celnici procli, tak tam bude rozdil par stovek.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MIKLO: ok
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    MURHAAYA: já bych se přidal, kdyžtak dejte vědět do pošty až to bude aktuální.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VIRTUAL: ja bejt bohatsi tak taky :) ale ono me neubyde :)
    VIRTUAL
    VIRTUAL --- ---
    MURHAAYA: presne tu sem kupoval. chtel jsem ji holt hned...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MATEJ222: v pohode, aspon se treba nekdo prida.
    MATEJ222
    MATEJ222 --- ---
    MURHAAYA: no jasny super!))..(ale budes muset pockat do moji pristi vyplaty..
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MATEJ222: hele, co se slozit a koupit to spolecne, ze bychom usetrili na postovnym? pripadne by se jeste nekdo z diskuze mohl pridat.
    MATEJ222
    MATEJ222 --- ---
    MURHAAYA: presne..tedka si prohlizim amazon.com a koukam fakt vsechno i s postovnym(to nevim teda presne kolik je?) imho tak za polovinu...holgu koupim odtamtud urcite..
    ale ty designovy paradicky super tam teda..
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MATEJ222: tak to meli teda dneska v qubusu docela obrat. ty veci tam sou celkem i pekny, ale sakra predrazeny. ja tam byl tak kolem ctvrty
    MATEJ222
    MATEJ222 --- ---
    MURHAAYA: nene..ja tam byl asi v 11:30 a kupoval sem si supersampler)...(moje prvni LOMO teda)...a prodavac byl takovej pokerovanej a moc o lomu nevedel))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MATEJ222: takovej v ksiltovce a ptal ses jesli ho nemaj i v jiny barve nez modry? :)

    ten typek si myslel ze sme tam spolecne, tak trochu koukal, kdyz sem se ho zacal ptat na holgu :)
    MATEJ222
    MATEJ222 --- ---
    MURHAAYA: to sem byl asi ja..
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak sem byl dneska v tom qubusu a zrovna jeden typek predemnou si tam kupoval nejaky lomo. maji tam tu Holga Starting kit s 120CFN za 2145. coz se mi zda trosku dost, kdyz na amazonu to maji za 55 dolaru a vhledem k tomu, ze je dolar fakt nizko, to vyjde pod litra (s postovny asi neco pres, ale urcite to bude levnejsi). Navic z ty sady mi staci jen samotna holga (a ramecek na 6x6, ale ten by mel byt i kdyz bych ji koupil samostatne, ne?)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MURHAAYA: este aj na unsaleable.com zozenies.
    WOOK
    WOOK --- ---
    MURHAAYA: imo je lepsi holga s fish eye lens.)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VIRTUAL: bych bral tu cfn verzi spis
    VIRTUAL
    VIRTUAL --- ---
    MURHAAYA: jj,maj
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VIRTUAL: a maji tam jen tu 120s? jinak zaujal me tam ten lomo fisheye, asi se tam nekdy mrknu .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam