• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    no to se nedivim, s timhle pristupem by ses asi neumel ani rozhodnout jeslti jich potrebujes 5 nebo 10
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    DANNIEL: třeba photobook, návod, černou pásku a plakát si opravdu představit neumim, jestli budu potřebovat
    pro zbytek platí, že netušim, jakou ty věci maj cenu, jestli 1000 nebo 2 tisíce nebo tři kila

    rohlíky nekupuju
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    ty si neumis predstavit jestli budes potrebovat film, baterky nebo cernou pasku? tjo, a jak kupujes treba rohliky?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK: tjo, tak jsem netušil, že to budu muset šestkrát napsat znova :))
    ZACK
    ZACK --- ---
    AHASVER: to je drama jak kdyz kupujes auto, kup to holy a neres to
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    jejej, to jsem zas něco napsal :))
    to zkusim jinak. já si umim přečíst, co je v kitu i co je gcfn. ale bohužel neumim odhadnout, jestli kteroukoliv z fíčur gcfn nebo příslušenství v kitu ocenim, případně jestli bych ty věci z kitu, který potřebuju, nedokoupil levněji třeba tady
    prostě mi jde o radu a osobní zkušenost, ne seznamy, omlouvám se, že jsem to asi napsal nesrozumitelně
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    AHASVER: v kitu jsou 2 sachty (6x6, 6x4,5), celkem zdarilej photobook, navod, jeden film, cerna tejpovacka, plakat, popruh, baterky (v pripade modelu s bleskem)
    DARKORION
    DARKORION --- ---
    nebo shop viz tady > KODUCK: http://www.holga.net
    Holga 120 N - plastic lens
    Holga 120 GN - glass lens
    Holga 120 GFN - flash, glass lens
    Holga 120 GCFN - color flash, glass lens
    Holga 120 FN - flash, plastic lens
    Holga 120 CFN - color flash, plastic lens
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    STARDAY: jsme se s tou směnou nasmáli s kamarádkou, co na ní fotí, imbecil (já) si jí nechal ve schránce...
    tak jo, tak já se jdu zaregistrovat na ebay (a ještě - mám teda brát ten kit, má něco výrazně navíc, co bych mohl postrádat?)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    AHASVER: kup si holgu na ebay primo z hongkongu. gfcn ma skleneny objektiv, normalni ma plastovy. v linku je smena, tu si kup za par korun kdekoli jinde
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    mohl by mi prosím někdo poradit, jestli má cenu si kupovat tady starter kit nebo jestli si mám koupit "naked" holgu? a gcfn nebo tu obyč? chci prostě jenom foťák, ze kterýho na konci vypadnou čtverečky
    http://shop.lomography.com/shop/main.php?cat=&pro=lsm

    díky moc
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TEEPEEX: dik, ta prvni totiz neni moje. to je nejaka co sem nasel na netu a co vypada hajzlblejdove, protoze muj skener mi to tak kvalitne nenaskenuje, ale na "lomo" to staci
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    ta je taky vyborna clovece
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    hmm, pekna fotka

    ale vzdyt to rikam, nahovno ;)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tady je co dela ten plastovej hajzlblejd :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TEEPEEX: muzes prohodit cocky a pak bude kratkozraka :)
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    corina je pekna, ma ale jednu veeelkou nevyhodu,
    vystup vypada skoro jak z hajzlblejda;)
    takze pokud nemazes objektiv sadlem, tak je obrazek uplne nahovno
    J_NNY
    J_NNY --- ---
    ZACK: asi tak ^^
    ZACK
    ZACK --- ---
    Ono nakonec je dost deviantni si poridit toy cameru a mit k tomu brasnu prislusenstvi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam