• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    LEXIK: no na blesk prece! :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    STARDAY: baterky?!! ,-)
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    asi amm jinou holgu ;-)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    kdyz jsem je vyndala, tak byl konec svitku hodne povolenej...vysledek je treba toto http://www.fstop.cz/e/prochaskova/kodak-160vc/
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    DANNIEL: pod spulkama jsou takovy molitanovy kvadry, aby se ti tam spulka nevrklala jak nudle v bande
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    DANNIEL: protože tam byl přilepenej, když jsem jí otevřel? nevim, mám nějak za to, že hlídá, aby se ten svitek namotával utěsněnej...
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    na svitkovej film tedy samozrejme nepotrebujes okenko zalepovat, od toho je na filmu papir... to me napadlo jen proto, ze sem si myslel ze tam rves kinofilm, kteej se prave molitanem utesnuje do spravny polohy... proc tam ale mas molitan, kdyz tam davas svitek mi neni jasny
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    vubec cerna paska je nutnost :D me treba vypadavaly baterky, protoze jsem nepouzivala ten ramecek :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    AHASVER: me se ty molitany urvaly uplne, prelepila jsem je cernou elektrikarskou paskou ;)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    okénko vzadu nezalepuju, první film vypadal ok i bez zalepenýho čehokoliv
    molitany tam jsou na obou stranách pod špulkama. alespoň v mojí holce
    používám normální 120, svitkovej
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    jakej molitan? tusim spravne ze ladujes kinofilm? proste spulku lip utesni, at se nehejbe, a molitan dej teda vetsi
    predpokladam, ze okenko vzadu sis zalepil
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    tak jo, tak pokročme
    včera jsem loadoval film a když jsem zavřel zadní kryt, motal, motal, tak mi to najednou šlo hrozně ztuha. rozdělal jsem foťák a zjistil, že se mi dole uvolnil ten molitan. stalo se vám to někomu taky?
    ZACK
    ZACK --- ---
    pokrocme :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    ZACK: mas me za debila nebo co? :P
    ZACK
    ZACK --- ---
    AHASVER: dyt ja se tomu neposmivam, Starday se ptala, tak odpovidam :)
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    ja ti dekl klidne dam.. asi rok ho vozim v aute, nasel jsem ho pri uklidu... kdysi jsem ho ztratil asi tyden po nakupu holgy... ted sice teda vim, kde je, ale nejak sem se nedostal k tomu ho nasadit... stejne by zas nekde spadlo, ted aspon vim kd je ;-)
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    AHASVER: můžeš tomu řikat třeba zátka nebo korek, to je podobný :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK: přece tomu nebudu řikat objektiv a krytka, ne? to mám na canonu a oboje vypadá jinak ;)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    fakt jo? ;)
    ZACK
    ZACK --- ---
    krytku na objektiv neasi
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    holga ma VICKO?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam