• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    CU_ALLAIDH
    CU_ALLAIDH --- ---
    vim ze tahle otazka tady uz asi padla ale nevite nekdo kde se da sehnat holga a pinholka od holgy

    AHASVER
    AHASVER --- ---
    pro ilustraci dvě noční
    http://www.flickr.com/photos/ahasver/2849780239/
    http://www.flickr.com/photos/ahasver/2849780145/

    je to na 160, 800 čeká na vyvolání
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    je to na prd, předposlední film vypadá, jak kdybych měl parkinsona, fotit když je hnusně taky neni ok... achjo :(
    ale fotky jsou to krásný, to jo :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: to máš fuk, já je zas dost často ani nepíšu :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AHASVER: aha, sem no nejak prehlid. to vis, clovek se vzbudi v pul jedny, rozespalej, pusti nyx... hele odpoved...hm, nejaka pruda... a uz to jede :D
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: ještě štěstí, že na netu máme ty smajlíky, kdyby ne, tak by lidi měli často zbytečně vypruzený reakce
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AHASVER: jo, vysledek jsou ty dve fotky dole a asi 15 dalsich, jim podobnejch. a zbytecny to rozhodne nebylo. To ze sou ty fotky k hovnu je naprosto evidentni, ten film proste ten cross nevydejchal, ale kdyz to naladuju superii nebo nejakym diakem, tak to nejspis bude o necem jinym.

    jinak je super ze uz tady kdekdo komentuje kdejakou fotku, jako by to bylo buhvi co. neni, je to proste experiment a film se zkurvil, takze u me taky nic...
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    DANNIEL: o.k. tak ja to zkusim, ale po jistotu si na eBay objednam jeste novou :)
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LEXIK: rozdelej to sam, je to jen pohyblivej plisek na pruzince... mozna se ti nejak hnula ta pruzinka a nepruzi spravnym smerem, jestli mi rozumis.. ona je na jednom konci jen oprena o plast
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    LEXIK: rekla bych, ze jakykoliv opravar fotaku :) nemas to nejaky upatlany? ja bych holgu vykoupala :D
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    OT: Neznate nekoho, kdo by mi podival a opravil "zasekavajici se" zaverku u Holgy? :(
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: nevim, jestli ten výsledek představujou ty dvě fotky dole (a další tomu podobný), tak u mě vůbec nic a přijde mi to zbytečný ;)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    kdyz by nekoho zajimal vysledek, tak tady http://varial-artworks.com/fotky/?dir=/Corina%20-%20135 (je tam i navod na upravu coriny). jinak sem vychytal docela jednoduchy zpusob jak previjet ten film, aniz by se mi prekryvaly okynka. jen sem zklamanej, ze to misto modry oblohy udelalo bilo...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MURHAAYA: tak mi dneska prisly vysledky. na to ze sem pretacel film by-očko tak se mi zadny dve okynka neprekryvaly (i kdyz ty posledni k tomu mely blizko :)) ale co me zklamalo je ten film(kodak gold 100). Crossovat C41 v E6 neni tak bezny jako opacny proces, nicmene, kdyz sem to poprve udelal s Fuji Superia 100 (svitek a podruhe jako kinofilm) tak sem byl naprosto unesen a dost to pripominalo stary zasly diaky. tady jsou ty policka skoro pruhledna na vetsine mist (modra obloha komplet pruhledna, takze kodak uz jedine ty dva prosly svitky ektachromu co na me cekaji v supliku a pak se uvidi :))

    ... mozna pak naskenuju nejaky ukazky jesli by mel nekdo zajem
    MERTLI
    MERTLI --- ---
    Cau, nasel by se tu nekdo, kdo by mi za domluvenou uplatu byl ochoten tak na cca mesic pujcit Holgu? Potrebuju ji na jedno foceni a uz bych asi tezko stihala objednani pres aukro/ebay... Kdyby se nekdo takovy nasel, prosim dejte mi vedet do posty. diky moc...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak sem dneska naladoval corinu 135 filmem. vyzkousel sem si pretaceni, kolik tak musi odtocit abych to posunul cele policko. zalepil si zadni kryt, jen me tam stvou ty plisky, ktere tlaci na ty civky, 120ka ma vzadu papir, tak sem plisek taky prelepil a snad ten film moc neposkrabe. uvidime
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    STARDAY: btw, v průběhu jednoho večera jsem ten molitan pod plnou cívkou vymotal (spravil na záchodě), ale předevšim se mi teď utrhl i ten druhej a zamotal jsem ho do cívky s nafocenym filmem...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MATEJ222: na aukru je to levnejsi no, v tom vetesnistcvi je to trochu dost predrazeny kvuli turistum...

    toho pionyra bych nekdy vyzkousel docela
    MATEJ222
    MATEJ222 --- ---
    MURHAAYA: good na tohle je aukro...koupil sem tam corinu za 100, a pionyr je tam kazdou chvili, holgy sou tam ted 2, kolem litru
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    btw sem dneska zahlidl ve vetesnictvi na ujezde, stale tu corinu a pak taky Pionyra (jen takova OT vsuvka)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam