• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    moji mili, nasel by se zde nekdo z prazskych kdo by mi od teto stredy do nedele pucil holgu? potreboval bych ji do skoly na jedno cviceni. sladka odmena jistotou. kdyz tak prosim do posty. diky...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    tak nějakej update, pátej film... nechybí loď, letadlo, pivo ani srdíčko...
    http://www.flickr.com/photos/ahasver/tags/5thfilm/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    pro majitele coriny, vzhledem k tomu, ze hledacek je hooodne priblizny, tak sem dneska udelal test a zde jsou vysledky http://varial-artworks.com/misc/?&dir=/Corina&img=0 udava to, kolik mista budete mit kolem objektu, kdyz ho presne vpasujete do hledacku. snad to nekomu pomuze
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ONDRASEEEK: pekne .)

    kdyz ja podzim radsi na cernobil .) takovou tu zatazenou oblohu, mokro, skoro holy stromy... :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    taky jsem vilku chválil...

    nechcete sem psát ty filmy? nevim, jestli to uvítá ještě někdo jinej než já, ale já jo :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jeste v navaznosti na upravu coriny na 135 film, tak zde jsou vysledky, ktere uz za neco stoji. Je to Velvia 100F lehce prosla, volana podle predpisu. Vymyslel jsem pretaceni filmu a nakonec proste je to jeden a pul otoceni kolecka. to ze se ten film naviji nejak vubec nevadi a fotky se neprekryvaji a nejak extra se nezvetsuje mezera mezi nima... vejde se mi tam asi 15 expozici.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak teda pro zajemce je zbytek tady http://varial-artworks.com/fotky/?dir=/Corina%20-%20Jablonec%20xpro (nektery sou tam dvakrat, protoze sem je nahodil a pak nechtel prejmenovavat at neporusim linky, takze je smaznu az nejak casem). jinak je to tak jak mi to vyblil skener, jen inverze a zadny hratky s barvama v ps samozrejme :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AHASVER: dik, libi se mi ten oldschool fialovej look starejch diaku :)

    jinak me to prijde ok, myslim ze sem si monitor seridil celkem v poho, takze at se o tom vyjadri jeste dalsi :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: jo a tohle se mi moc líbí
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: tráva a podzim taky táhnou do zelena... já teď neumim vybrat správnou fotku k porovnání (ntb monitor), myslel jsem si na trojku, protože tam zelená vůbec neni. ale třeba máme jenom v práci blbě zkalibrovanej monitor + počasí + whatever
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AHASVER: tam vubec tahnuti do zelena nevidim. ty prvni dve sou pulka trava takze tezko posoudit, ale prijde mi to ok
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: mně teď poslední sken nějak táhl podivně do zelena, nevim, no... nedostatek zkušeností k posouzení čehokoliv. každopádně tohle je ze stejnejch filmů i foťáku
    sken 2007 - 1, 2, 3, 4
    sken teď - 1, 2, 3

    (starday: mě klidně trošku zascolduj a já se zas zklidnim;))
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak dam jeste jednu, ktera se mi fakt libi, protoze vypada stare


    a je klikaci
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    AHASVER: kosticky?

    no me ten jejich sken obvykle vyhovuje, kinofilm mi muj skener naskenuje priserne nekoukatelne, ale tady sem mel dat aby to nedelalo dalsi upravy. protoze bezne to negativ pri skenu upravuje protoze ma oranzovou podlozku.

    jinak v prubehu noci jeste neco dodam
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MURHAAYA: ty kostičky jsou příšerný :)

    já si nechávám dělat fotky a ty pak skenuju. vyjde to na stejno, jestli kilo za sken nebo za fotky...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jinak crossla, lehce prosla velvia 100F

    jeste mam dalsi docela pekny, ale ten scan od skody se to snazil nejspis vyvazovat jako normalni negativ a vsecky krom tydle jdou silene do purpurova :/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ja pouzivam (byt ne v holze, ale to je fuk) superii 100. navic se mi libila crossnuta. Jinak celkem nejaky diaky, astia, velvia... ale taky ty barvy prijdou trochu nudny vetsinou.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    AHASVER: no 400 je na hnusny pocasi podexponovana...si to zmer zrcadlovkou a uvidis
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    STARDAY: nojávim, i expozice - bylo hnusně, ale je to 400 (taky proto jsem ji koupil). takže asi nevim, na co teď fotit :( 800 :)
    ale teď tam teda mám 400
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    AHASVER: vc je nejbarevnejsi portra u nas dostupna. asi si ji podexponoval. ve statech existuje jeste portra uc (ultra colour!) a ta je jeste barevnejsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam