• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    to je dobry.
    MOGWAI
    MOGWAI --- ---
    Par novych ulovku, ale porad to jeste nemam zmakly..









    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    NEVERMIND: take se pridavam ke chvale, vysly ti i mooc hezky vyrazny barvy :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    NEVERMIND: a víš, jak se to stalo? na co fotíš? mně se nikdy nic takovýho nestalo...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NEVERMIND: to jo, ale ten love park? sim tebe... ten ma cenu aspon 20ti prazdnejch policek :)
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    AHASVER: njn ale 10 prazdnejch policek zamrzi :/
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    NEVERMIND: !!
    hele, obě super. já bych rád měl takový dvě z mejch devíti nafocenejch filmů ;)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NEVERMIND: epicky, zvlast love park
    HOLAN
    HOLAN --- ---
    NEVERMIND: no ale dost dobry! :D
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    z celyho filmu vysly jen tyhle dve .. skoda, ale lepsi nez dratem do voka :)



    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    velice levne vyvolavaní filmu cca jeden za 45kc www.fotooto.cz filmy vyvolava rucne takze si muzete rici jak to chcete, ale jsou trochu zkrouceny,ale ne moc tim jak to susi v te susicce.
    ZACK
    ZACK --- ---
    MEESHA: pokud to tak resis, tak http://www.thaliapicta.cz/ (jinak je to burt, zvlast na tu Holgu na kterou se ostatne da fotit i na kinofilm a tim do hry dostavas Droxi a podobny kocovny sberny).
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MEESHA: jesli jsi z prahy tak jeste treba ultralab ve vladislavove nebo fotografia praha na petrinach (pobocky maj po praze), ale urcite se najde nekdo kdo k nim bude mit vyhrady.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    MURHAAYA: Dik presne to jsem potrebovala vedet. Tak jeste nejakou tu referenci na solidni firmu :) Skoda foto vime... Praha .)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MEESHA: takovy ty droxi a FotoLab, tam ani nechod, usetris si trapnou scenku kdyz na tebe bude manazer koukat jak na idiota ze chces vyvolat stredoformat.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MEESHA: si zvykneš :)

    já škoda, i když mě sere (ne ceny, ale kvalita skenu)
    a jinak u holgy preferuju variantu volání a tisk a sken tisku, aspoň mi zůstanou krásný papírky a vyjde to skoro na stejno
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    ZACK: Zadnej vztek a agrese cece, uz bys moh vedet .) slo mi o to, jestli ma smysl treba to zkouset v takovejch tech lowendovejch labech co jsou po drogeriich, nebo ne. Asi se mi nebude pokazdy se vsim jezdit ke Skodovi, kterej to navic imho nema nejlevnejsi..
    ZACK
    ZACK --- ---
    MEESHA: nejak jsem nepochopil ten vztek a agresi, ja to myslel uplne vazne. Scan a "tisk" ti udelaj dneska v jakymkoliv labu, tzn. tam kam si davas vyvolat filmy. Kde jsem odpovedel, popr. bude pravdepodobne "popripade". Pokud chces poradit konkretni lab, nebude od veci uvest v jakem meste. Hlavne klid, prosim te :)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    ZACK: Cos nepochopil na slove "kde"? A vis co znamena popr.? Ne kazdej si nechava skenovat filmy a ne kazdej z nich tiskne fotky.

    Okej, kdo se bude chtit podelit, posta, at tady ti olckuleri nemaj pocit ze lamy resej picoviny .) thx :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam