• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STARDAYHolga
    ZACK
    ZACK --- ---
    MURHAAYA: to je ale opravdu neskutecne nechutny. Kdyby to bylo aspon srdcicko nebo jednorozec me treba napada :)

    WOOK: tohle je taky super defekt
    STARDAY: moc dobry
    WOOK
    WOOK --- ---
    mne se zas pri prvnim filmu otevreli asi dvirka nebo co...

    :)
    SEMPULL_TAMPUSH
    SEMPULL_TAMPUSH --- ---
    STARDAY: to vypadá výborně! :)

    Taky už jsem molitany musel jednou zachraňovat z navinutýho filmu - myslel jsem tenkrát, když jsem viděl ty bouličky, že bude film komplet osvícenej - ale všechno dopadlo v pohodě, klika, jen na jedné fotce se molitany zvěčnily...
    miss photographer in a slightly deformed spacetime
    (viz vlny nahoře a dole :))
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    STARDAY: to je krasny slon pro stesti a satesti ti evidentne prinesl:)
    DOPEDOLL
    DOPEDOLL --- ---
    terezkaa
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    STARDAY: uaaa super!
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZACK: no na polaroidu nemas ty cislicka :)

    ale muzes udelat neco jako tohle - http://www.squarefrog.co.uk/holga-techniques-masking.html a nemusi to byt jen nepruhledne. ja si tam tedka vlepil pruhlednou hvezdicku z barevny folie, tak si muzes udelat neco cokoli (hrube otrhanej papir jakoze hustej analog ramecek treba nebo pruhlednou predlohu s necim).
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: mela jsem tu samou kombinaci. molitany se nejak uvolnily a zamotaly do filmu, neslo to previjet, tak jsem to rychle v kabelce upravila :)) a vysledek je treba zde

    ZACK
    ZACK --- ---
    Ale neni spatna :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ZACK: mně takovej pokus dopadl takhle



    (hint, byla to jediná fotka, kterou jsem na filmu měl)
    ZACK
    ZACK --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: aa, to je dobry trik... ovsem trik, ktery neudelam s polaroidem ani kdybych chtel, kurnik. Nevadi, dik :)
    J_NNY
    J_NNY --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH
    SEMPULL_TAMPUSH --- ---
    ZACK: no řekl bych, že v mým případě to byla kombinace "sešlapaných" molitanů a vyndané mřížky, ten film je tam pak docela navolno a dělá si to co chce :), pak se může stát, jak píše Murhaaya, že se světlo odrazí od toho papíru, kterým je film podloženej.


    VYKUTALENA: díky :)
    VYKUTALENA
    VYKUTALENA --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: to je bombonkové
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    ZACK: svetlo dovnitr :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZACK: no tak par sekund, dve mozna tri, vytahoval jsem ho z batohu a stylem "cvak - asakra... - cvak" par snimku znicenebych (asi jeden a pulka z nasledujiciho) a na jednom sem mel ty cisla obtiskly. mozna ze jsou nejak videt nebo tam kde jsou natiskly to ma jinou odraznost ta plocha toho papiru (treba si myslim ze u fomapanu, ktere ma ten papir cernej a ne cerne potisklej a cisla bile natiskly, se to nestane)
    ZACK
    ZACK --- ---
    MURHAAYA: na jak dlouho?
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZACK: me se to stalo u lubitela, kdyz se mi otevrely vratka
    ZACK
    ZACK --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: vypada to dobre, az zjistis, co to dela, dej vedet, udelam to svy taky.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    SEMPULL_TAMPUSH: wow to je skvely!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam