• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    WENOUSH: ok - tak co si myslis o proroctvi Marcuse Garveyho a jeho dopadu na dnesni cernou populaci zijici v post-otrokarskejch zemich?
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    WENOUSH: jo taaaaak! ty bys mi chtel poradit nebo mi odpovedet na naky dotazy, tak to jo...

    a ty ses kua kdo??
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    prozatím pro to, abych odpovídal na tvoje chytré dotazy, z dlouhodobého hlediska odkazuji na první příspěvek...
    jestli se chceš nějak vyjádřit k tématu, budu jenom rád, konec konců ,aby se to vůbec mohlo jmenovat diskuze, někdo musí nahlodnout nějaký téma/problém, ale takovýhle dotazy nikam nevedou...
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    jakej je smysl tyhle diskuze?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    tak zatim to očividně diskuze neni, když jsi sem napsal akorát ty o tom, jak je to debilní...
    rastaman nejsem, teda alespoň ne ve smyslu, že bych věřil že Haile Selassie je znovuzrozený Ježíš a Afrika je mým domovem...
    ad junglisti: tak to by mě právě zajímalo....
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    proč maj junglisti zeleno-červeno.žlutý kšiltovky?
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    to je ale pekne debilni diskuze

    WENOUSH: ty ses rastaman?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    Takže diskuze založena, záhlaví vytvořeno a anketa přidána...rád bych poskytl prostor pro diskuzi, kdo je rastaman, co dává člověku rastafariánství a jak se tohle všechno promítá do našeho života (jestli vůbec)....postřehy, názory, rady, úvahy a SLUŠNÉ odpovědi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam