• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    tohle vypada na vtipny auditko :)
    JULISAK
    JULISAK --- ---
    Tak tim se to vsechno vysvetluje..
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    JULISAK: ale ja sem netolerantni hovado... :)
    JULISAK
    JULISAK --- ---
    DISCIPLE: me by jenom zajimalo, kdo jsi ty a proc ta zbytecna pruda.. Svuj nazor jsi tady uz vyjadril, ale proc se opakujes? To musis za kazdou cenu reagovat? To, co tady definitivne nema smysl, jsou tvoje prispevky. Tak proste nech Wenoushe a dalsi, kteri si chteji o teto problematice povidat, hezky diskutovat a presun se nekam, kde to bude mit smysl pro tebe. Nezastavam se Wenoushe proto, ze ho znam, ale proto, ze tvoje reakce na nej z tebe delaji netolerantni hovado. Pokud s nim mas nejaky problem nebo ho chces o necem poucit (coz mi pripada pravdepodobnejsi), muzes to s nim resit v poste. Ale to uz by si potom ostatni nemohli precist, jak jsi hrozne drsnej, vid?
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    kazdej clen nyxu ma tu samou moznost se sebevzdelavat /
    oslovit (pomoci internetu) koho chce

    tenhle board nema smysl
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    DISCIPLE: oslovuj svoje bratry, dobře uděláš...
    diskuze byla založena jako pro prostor pro členy nyxu k debatě o tématu, nejmenuje se "Wenoush odpovídá na vaše dotazy k rastafariánství" a mám dojem, že to už jsem ti vysvětloval několikrát, každopádně dík za link...
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    a kdyz si nebudu necim jistej tak radsi s zadosti o radu oslovim (pomoci tehle internetu) nakyho praktikujiciho brachu (at uz z JA nebo z UK nebo...) nez ID WENOUSH
    seen?
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    zvlast sekce "Rastafarianism" je velmi topic a vyzivna....

    dyz se budu chtit neco vic dozvedet zalistuju spis tam nez tady -
    uz to zacinas chapat?
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    asi se budes muset naucit poradne anglicky esli se chces opravdu neco dozvedet...

    abys teda nerek ze sem jenom hejtr, precti si tohle:
    http://debate.uvm.edu/dreadlibrary/dreadlibrary.html
    ...az to udelas, tak imho zjistis, ze cela tahle debata je uplne zbytecna.............

    (dybys chtel tak tech linku na dobry poctenicko ti poslu TROSKU vic)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    omlouvám se všem, že zatím jedinou náplní diskuze jsou nikam nevedoucí spory mezi mnou a disciplem...
    takže trochu z jinýho soudku, včera se mi někdo zmínil o literatuře spojené s rastafariánstvím, znáte někdo jinou literaturu v češtině na tohle téma, kromě Ohně v dlaních?
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    REEFER: beru to tak, že se prostě názorově dost rozcházíme a vzhledem k tomu, že vy jste vysoko nad námi, poklidnou existenci tohoto klubu již nenarušíte, neb je přece hloupost aby někdo psal do diskuze své názory a ještě větší hloupost je diskutovat o něčem, co vlastně nikoho nezajímá a zda-li to všechni lidi co "sou dost blizko tomu o tom skoro i neco vedet" skutečně jen pobaví, uznávám, že tento klub je zbytečný...děkuji
    REEFER
    REEFER --- ---
    proste tahle debata je tak jak je nazvana "rasta styl života v čechách i ve světě" uplne mimo. mysli si o tom ze pro hodne lidi ktery sou dost blizko tomu o tom skoro i neco vedet hodne pobavi existence tohohle klubu a psat do nej jeste ke vsemu nejaky nazory - to bych snad musel zacit chodit kanalama. asi presne nevis proc to pisu a proto si to tu zalozil ale to uz je tvuj "boj" .

    ber to jako dobre minenou radu vyrust at ti to zni namyslene jak chce. (muj posledni prispevek v tomhle klubu)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    REEFER: já mu z toho nic neberu, ale některé jeho projevy (ty naprosto stupidní) ostře konstrastují s jeho zasvěcenými poznámkami, pronášenými spíše v jiných klubech, takže jsem docela na rozpacích, co si o tom všem mám myslet....
    REEFER
    REEFER --- ---
    WENOUSH: id judge je nahodou fajn chlapek. restaurator pamatek, super kamos, ted zrovna zije v londyne, zna se s jamajskou komunitou jak tam tak na hodne jinejch mistech sveta. pokornej dobrej kluk. a reknu ti uprimne ze tak milej jako disciple by na tebe fakt nebyl :D
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    WAKO: to jo...pokud vim, tak i přesto, že byl Selassie po dobu své vlády uctíván a oslavován, již krátce po jeho sesazení z trůnu byl mezi obyvateli Etiopie krajně neoblíben...
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    WAKO: tak to byl este docela vzdelanej etiopan ;)
    WAKO
    WAKO --- ---
    Zrovna v létě sem ve Švédsku potkal jednoho klučinu z Etiopie a tak smutně mi povídal, že vždycky narazí na nějaké rastafariány, kteří po něm chtějí slyšet o císaři a když jim odvětí, že to pro něj byl ne zas až tak dobrý panovník a že snad i komunistická vláda co přišla po něm byla lepší, chtějí ho hned mydlit :)
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    WENOUSH: dyk ukazuju, ne!
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    sorry, wéno, to s tou paprikou nebylo na tebe
    DISCIPLE
    DISCIPLE --- ---
    JAMÁÁÁÁÁÁÁÁN - pod na papriku!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam