• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: To je dost možný. Takový lidi ale dnes nepoznáš, teda tady alespoň ne. Víc lidí s dready poslouchá techno nebo raggajungle a podobny paskvily... Třeba mí dobří přátelé jsou reggae/jamaican ska jako já taky naladění, ale fest je sere ta moderní póza kolem toho a třeba dancehall a ragga atp se jim celkem příčí (já to taky nemusim.. :-P), takže se taktéž neinicují...
    Navázat spojení? :-D email:
    "Zdar černochu.
    Jak se máš?
    Taky mám rád reggae a kulturu kolem toho jako ty.
    Nepodniknem něco?
    ČeGe." :-D
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    CHE_GUEVARA: tak koukejte navázat spojení, mám pocit, že se po Olomouci pohybuje spousta podobně naladěnejch lidí a nevědí o sobě
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: Nevím, možná od vidění leda. Jinak má pravdu, děje se tu čím dál víc, i ta pitomá reggae hospoda samotné slovo reggae napsala v letáku špatně (a to byl art, takže žádný překlep). Reggae, ska je moje, a opravdu se tu nic zajímavého neděje, což je škoda.
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    COULEEN: jj tam jsme se Swamp Safari i jednou hrali, ostravaky samozrejme znam, ale dostat z nich info o programu je nekdy dost tezky ;) tak se uz tesim na tvoje info
    KRSNA
    KRSNA --- ---
    neco mi v ty ankete chybi..:o))
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    DJ_KAYA: Inak ja sem synek z Ostravy ikdyz ted ziju v Praglu. Ale Ostrava nejakou reggae scenu ma.....:-). Mame dokonce reggae meetings v klubu Marley....takze klido sezenu program....(plati pro vsechny zajemce.....:-)) ).
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    BOLDRIK23: Boldriku, ty vždycky, děkas ;)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    kayo jestli chceš s články a recenzemi ti pomůžu:))))
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    CHE_GUEVARA: aha, tak to by si moh znat Cernocha z http://www.rastaman.cz neb ten je taky z Holomoca ;) a on mi porad tvrdi, ze se tam v oblasti reggae a ska nic nedeje....
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: V Hanácké metropoli daleko na východ od Babylonu :-D
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    COULEEN: ok diky za ochotu, urcite rad zverejnim vsechno, co bude mit hlavu a patu a vlastni nazor, na tu stranku kouknu
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    DJ_KAYA: tento weekend se chystam na jednu akcicku jinak mam par znamych se kterymi zijeme dosta aktvini ragga zivot takze recenze s akci nemusi byt problem....btw: muj dobry kamarad dela www.nokturno.net takze pokud mas zajem o nejake veci co pouziva nemel by to byt problem....navic je to dobry zdroj na akce....
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    CHE_GUEVARA: no, takhle nejak podobne jsem si to predstavoval ;) btw a u vas to je kde?
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    DJ_KAYA: To jsem samozřejmě nemyslel, nepochybuji že máš doma dost muziky.
    U nás je nová reggae hospoda...muzu ti na ni udelat recenzi...ale spis se tam bojim jit :-D.
    Uvidime...myslim ze na nyxu se najdou lidi....
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    nee, muziky mam doma spoustu, to nemusim slozite tahat z netu :P ale mam na mysli spis treba psani recenzi z akci, protoze nemuzu bejt fsude, nebo upozorneni na nejakej zajimavej koncert nebo desku atp... to se tyka obsahu. A pak bych taky potreboval nekoho, kdo by dokazal vytvorit vsechny takovy ty bezny portalovy funkcionality, na to proste moje vzdelani a zkusenosti nestacej
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    A jakou spolupráci potřebuješ? pasní kódu, příspěvků, online radio, dávání písniček do playlistu aby jsi měl co poslouchat v době kdy na tom pracuješ a neztrácel čas... ;-D?
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    spolupraci samozrejme ;)
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    reggae.sk samozrejme znam, byl jsem u toho, kdyz ten web vznikal a trvalo mu to nekolik let nez dosahl tyhle docela hodne dobry podoby. Zaplnuju to postupne, napr. dneska uz funguje http://www.reggae.cz/odkazy_02.html takze to bude jeste chvilku trvat a jak sem uz psal, privitam jakoukoli pomoc nebo spoluraci
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    COULEEN: Aye
    COULEEN
    COULEEN --- ---
    CHE_GUEVARA: a joo ty si myslel link na .cz tak to jo no....ten mi taky nefunguje.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam