• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    dnes po pulnoci (cca 00:20) bude mym hostem ve studiu R1 Ota Halama a budeme si povidat o jeho knize Rastafari a asi se zminime i o nedavnem seminari poslouchejte na 91,9 FM nebo pres internet na http://www.radio1.cz
    MR3SKA
    MR3SKA --- ---
    MAUGLII: no, skoda ze nejsme v Praze :(
    docela bych na to zasel, ale mam dele volno tak nejsem ve meste ;)
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    SANKAMAN: Byla sranda a zas jsem o něco chytřejší :)

    by the way... zítra je někde v Praze přednáška o Tibetský psychologii , né že by se to týkalo rastafariánství , ale věřim , že to bude zajímavý
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    MAUGLII: Jo, to je u Lukáše normální...;)
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    MAUGLII: :D to se musí neasi;) správnej rasta přeci...
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Ten rastafarián co tam seděl za vzor byl vypálenej jak Výstaviště :D
    MR3SKA
    MR3SKA --- ---
    MAUGLII: jasně že jo.... tam jsem nemohl chybět přeci
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    Jo. Byl jsem tam...
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Byl jste někdo v tomhle týdnu na semináři o rastafariánství ?
    MR3SKA
    MR3SKA --- ---
    no já teď pořídil knihy RASTAFARIAN MYSTICISM a RASTAFARI LIVITY tak jsem na to zvědavej co se dozvim.... ale až co přelouskám BOOK OF MEMORY ;)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    dnešní povzbuzení na last.fm:
    " ... Rastafari livity means to tolerate and to live side by side with those of other faiths no matter which race, no matter which class. The purpose of Haile Selassie is to see that we become one in unity and love ... and that is my purpose."
    Lutan Fyah
    MR3SKA
    MR3SKA --- ---
    FIDEL: tu knihu tu už někdo o pár řádek níže zmiňoval jestli se nemýlím a jestli se nemýlím tak dokonce dával odkaz na web s informacemi
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    DJ_KAYA: No, spíš mi přijde, že to, co říkal BINABIK je přijatelnější. Nazvat to "Mekkou" mi přijde trochu velká nadsázka. Jen proto, že byl někdo v jeho blízkosti? Beru, že může být příjemné poslouchat, jak někdo vykládá o tom, jak žil u dvora Selassieho. Ale nazývat to hned poutním místem? No, nevím. Ale budiž. Neberu ti to...;o)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    vysla takova pekna mala knizecka Rastafari(pozadi vzniku hnuti, vznik a vyvoj hnuti, styl zivota) od Oty Halamy(dyby to tady nekoho zajimalo), vydal volvox globator, akorat sem dostal k ruce recenzni vytisk
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    JEZINKA: to neni o kamoseni, ale o duchovnu, ktere si z Etiopoie prinesli zpatky, nemluve o spouste zajimavejch artefaktu, ktere cacstecne vystavuji i na zamku a zkusenostech, ktere by vetsina z nas radsi ani nechtela ziskat... tezko se mi to popisuje, lepsi je si to tam prozit
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    DJ_KAYA: a to má bejt jako poutní místo jen proto že se ti Hildprandtovi kámošili s císařem? no ještě že nejsem český rastafarián...
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    BOLDRIK23: před pár lety jsem byl u paní baronky na návštěvě a byl to fakt velkej zážitek, mluvit s tak, sice hodně starou, ale nezměrně vzdělanou a zkušenou dámou. A i paní Jana a i Spiridion jsou děsně fajn lidi...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    DJ_KAYA:Díky moc!!!kurník šopa o něm sem věděl, jen nemohl zjistit co je to za hrad!!!! Nuff respect!
    DJ_KAYA
    DJ_KAYA --- ---
    BOLDRIK23: no měl jsem na mysli cosi jako poutní místo nejvyšší důležitosti ....a asi by tam šla udělat i nějaká akce...
    BINABIK: to máš sice pravdu, ale myslel jsem to viz výše.
    odpověď snad naleznete zde: http://princezna.pise.cz/15709-hildprandtove-z-ottenhausenu.html
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    DJ_KAYA: Co muslimovi Mekka to českému rastafariánovi jeho srdce, jež je Jahovým chrámem. Selah
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam