• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MR3SKARastafari, I-tal, respect, peace,love and unity
    FELZUMKA
    FELZUMKA --- ---
    oooo,zrovna sháním djembe....:-)
    odkud jsi? A případně za kolik? díky
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    nechcete někdo (nebo někdo ze známých) koupit djembe? velký, výška asi 65 a šířka nahoře 37cm, původně z ryby naruby, skoro nepoužívaný, jsem bohužel neschopná se na něj naučit hrát:/


    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    mauglii: Když myslíš...:) Ne, já se omlouvám za svou kritičnost...
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Hudebně to neni nic světobornýho , ale textama se jim u nás nikdo nevyrovná...
    PTERA
    PTERA --- ---
    SANKAMAN: stejna hudba mozna, u me to treba neni na casty poslouchani,ale kdyz uz na to kapnu nekde na festaku, tak si rada poslechnu,pobavi me to,zabavny reggae, rozhodne se to neda srovnavat treba s israel vibration ;) to je trochu jina liga...
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    Teď v posledních dvou letech jsem byl na českých reggae festivalech a fakt mě to pak už nebavilo. Stejná hudba, stejný texty. Všichni zpívali o věcech, o kterých mě přišlo, že zpívají jen proto, že jsou v reggae "in". Reggae je o jednodchosti, vím. Ale musí mít nějakej ten drive, kterej mi u českých kapel chybí. Co se mi fakt líbí, tak je united flavour. Ti jsou dobře vyhraní. Bohužel, ti uraggáni spadají do 99% českýho klasickýho, ani ne moc houpavýho, reggae...
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    MAUGLII: rozhodne nejvtipnejsi
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    SANKAMAN: Nevim na jakejch koncertech si byl že tě tě to tak zklamalo... při koncertu to neni jenom o hudbě , ale o projevu
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    No, já nevím. Co mám zkušenosti, tak na koncertech je hudba ještě horší, než na nahrávkách... Ale tak, každej máme jinej vkus, že jo;)
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    SANKAMAN: Hele jdi na živák a zažiješ neopakovatelné... Umí hodně dobře komunikovat s publikem . Pamatuju si jak na minulim koncertě v ojaii vyprávěl , že kdysi bydlel právě v Letňanech a mazi panelákama tam jako malý kluci pěstovali trávu :D a bylo toho mnohem víc... fakt jsem se smál :D:D
    PTERA
    PTERA --- ---
    SANKAMAN: jasny, nekomu libi,nekomu nelibi
    SANKAMAN
    SANKAMAN --- ---
    Nemohl jsem si to neposlechnout, když tady o tom tak mluvíte a musím říct, že mě to vůbec nenadchlo. Typický český reggae. Hudebně chudý a nudný. Nevím... Můj názor...
    PTERA
    PTERA --- ---
    MAUGLII: no to kazdopadne je ;)
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    PTERA: dalajlama ! everybody , dohromady budou zpívat ! tatatata tvoje tráva ! tak ta mi dává tak to se stává.... se tam už těšim jak malej kluk :) osobně si myslim že je to nejlepší Český roots reggae :)
    PTERA
    PTERA --- ---
    MAUGLII: anebo dalaj mama,dalaj tata, dalaj segra....:D
    HLEN
    HLEN --- ---
    MAUGLII: no podle toho co je k poslechu na youtube to vypada prinejmensim vtipne :) ....
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    HLEN: Neznáš jo ? :) a co na to říkáš ?
    HLEN
    HLEN --- ---
    MAUGLII: sakra ... tak tyhle mi nejak unikly :) ... no mozna duvod se zajit podivat
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    HLEN: Tohle musí každej znát :) pecky jako "pěstuj dál" , "benga přijedou" zněj každýmu v uších když se řekne Uraggan Andrew :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam