• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POACODEX GIGAS dáblova bible
    POA
    POA --- ---
    CHOBOT: ber to tak, že na každém šprochu pravdy trochu...

    nebo aspoň zblo pravdy... nebo negace pravdy... nehledám důvěryhodnost, ale informace a inspiraci
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    POA: ou, tak to je snad první kostruktivní spam kterej vidím :D Materiály ke studiu na deset let dopředu :)
    http://www.zrcadleni.estranky.cz/stranka/dablova-bible - tohle mi nepřijde příliš důvěryhodné..
    POA
    POA --- ---
    samozřejmě že budu ráda, když to doplníte o další, na které já nenarazila
    BEEFDOG
    BEEFDOG --- ---
    POA: ano, nektere moje zvratky je lepsi smazat
    POA
    POA --- ---
    BEEFDOG: sakryš... i ty musíš mazat... pak co jsem napsala já nedává smysl... i když závěr mého příspěvku je stejný s tvým...
    BEEFDOG
    BEEFDOG --- ---
    UBIK: to svedci o stredoveku panujicim v nasem pravu autorskem. No co, studuje zadarmo, neplati dane, stat za nej krvaci na zdravotnich a socialnich davkach, tak proc mu to proste nesebrat ve jmenu kultury. Takto nam chtelo jiste OS ukrast diplomku na tema trekonstrukce Pivonskeho klastera. On to je a neni vtip. Vtip to prestava byt ve chvili, kdy zacne jit o prachy.
    POA
    POA --- ---
    BEEFDOG: ve jménu kultury, to je ještě dobrý... jako horší vidím vykrádání nápadů, které někdo jiný než autor zpeněží... a to je bohužel taky časté
    AENYE
    AENYE --- ---
    POA: no to je dost hrozné zjištění
    POA
    POA --- ---
    UBIK: taky mám zájem, klidně může dát na pročtení rozpracované... třeba mu někdo z nás dá další inspiraci
    POA
    POA --- ---
    AENYE: věř mi, že jich je hodně... kdo neví nic... bulvární noviny tam snad ani nikoho neměly na té tiskovce... a většina lidí čte jen bulvár
    AENYE
    AENYE --- ---
    UBIK: hlavně, pokud si to budu moct přečíst. :)
    BEEFDOG
    BEEFDOG --- ---
    UBIK: jo zajem je, pokud nema ten kolega nic proti
    AENYE
    AENYE --- ---
    UBIK: určitě by byl zájem
    AENYE
    AENYE --- ---
    POA: takových lidí snad tolik nebude, zvláště dnes, kdy se o tomhle mluví..
    POA
    POA --- ---
    BEEFDOG: pokud bych se měla postavit takovému ďáblíkovi, jako je tam zobrazen, tak se asi uřechtám k smrti!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam