• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POACODEX GIGAS dáblova bible
    POA
    POA --- ---
    CHOBOT: jeho účel pokud vím byl ne se proslavit, ale přežít!!

    Ono je člověku po smrti jaksi jedno, jestli je slavný nebo ne.... nebo se pletu?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    POA: ou ty to asi bereš docela vážně co? Podle mě je to o sugesci: Já žadnou změnu atmosféry v Praze nezaznamenal, vlastně nikdo koho znám jinou atmosféru nezaznamenal - kromě toho že je zima, ale to asi nebude ovlivněno Satanskou biblí v Praze :) Pokud věříš tomu, že Satanská bible je cosi ezoterického a magického atd., může to mít vliv na tvoje podvědomí.
    Ale pochybuju že by to mělo vliv na všechny ostatní, dnešní svět - až na pár vyjímek - tvoři agnostici... A jak by mohla nějakou "auru" mít? byla napsána normálním člověkem, který měl prostě bohatou fatazii....:) A pravděpodobný účel mu vyšel - je slavný :D
    POA
    POA --- ---
    UBIK: nechápu, nevadí...

    ale já už s někým chodím... jen to trochu střídám :-) chodím na procházky... občas mi někdo doma usne... ale nevím, jestli to je chození, o kterém mluvíš ty...

    a mou tajnou láskou je to mimčo rohaté se zeleným ksichtíkem, zahnutýma tykadýlkama ... a chtěla bych vědět, co má pod těma pamperskama!!
    POA
    POA --- ---
    pak se jen modlím za ty, kteří to nemají v sobě srovnaný.... a kteří mají kolem sebe někoho, kdo si magicky zahrává...

    myslím, že setkání on-line s tím zdánlivě nevinným obrázkem může působit jako katalyzátor čehokoli...
    POA
    POA --- ---
    dělají to schválně, že tam budou zavírat najednou poměrně malou skupinu lidí? Ne že lidi budou proudit, ale že tam budou chvíli zavření?
    POA
    POA --- ---
    POA
    POA --- ---
    já bych si tedy se symboly černé magie jen tak nezahrával, když o tom nic nevím... mluvím o těch na podiu... i o té osobě, která řekla...

    TAKOVOU KONCENTRACI, PREMIÉRŮ, MINISTRŮ, PRINCEZEN... V PRAZE NEPAMATUJEME
    POA
    POA --- ---
    já bych si tedy se symboly černé magie jen tak nezahrával, když o tom nic nevím... mluvím o těch na podiu... i o té osobě, která řekla...

    TAKOVOU KONCENTARCI, PREMIÉRŮ, MINISTRŮ, PRINCEZEN... V PRAZE NEPAMATUJEME
    POA
    POA --- ---
    UBIK: HOUBY DAVOVÁ HYSTERIE... tu teprve rozpoutáme my, co jsme na nyxu a vrátíme se odtamtud...

    bez legrace... já když jela z vernisáže domů, tak rychlík najednou dlouho stál... pak přišla průvodčí... že prý jsme někoho srazili... a že už žádné pomoci není třeba, že v takových případech už není pomoci... zpoždění 135 minut... GALILEO GALILEI za to může... tak se jmenoval ten rychlík...

    první mrtvola poté, co někdo z lidí na podiu, kde byla řečena z mého pohledu památná ďábelsky mazaná věta

    CODEX GIGAS, DÁBLOVA BIBLE JE BOŽÍ DÍLO

    teď si fakt neuvědomím, kdo to řekl...

    může ON za tu bitku mezi bílými a černými mágy, která se potom strhla a jejím následkem byla sfetovaná figurka človíčka vedena přes koleje ve chvíli, kdy tam jel svědek této věty, tedy JÁ OSOBNĚ?

    nehledě k tomu, že úraz RENFRI... a následné problémy, které popisovala před pár dny... by dle mého esoterického cítění opravdu mohly souviset... jak to říct... s radikální změnou duchovního prostředí v Praze v posledních týdnech... a tam je souvislost jasná... už se to připravovalo...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    UBIK: Nj, se to jmenuje "Dáblova bible", takže to holt zavání esoterikou a něčím zakázaným, to víš... :))
    AENYE
    AENYE --- ---
    http://www.esoterika.cz/?akce=zobraz&clanid=3283

    "První pergamenová fólie je přilepena k vnitřní straně desky, čímž tvoří součást předsádky - jako by se tu mělo něco skrývat - a opravdu, v 19.století při retuši těchto míst byl odkryt latinský zápis opata břevnovského kláštera Bavora z Nečtin o odkoupení knihy od mnichů ze Sedlce."

    fólie mě pobavila...:)
    AENYE
    AENYE --- ---
    spíš se bojej, že by jim to nebylo vráceno, když si to tak poctivě ukradli...;)
    KORNY
    KORNY --- ---
    asi tam budou tajný dějiny křesťanství, když to ty švédové nechtěj nikomu půjčovat ,)
    AENYE
    AENYE --- ---
    no mimo jiné kosmovu kroniku, starý a nový zákon, nekrologium
    WOOD
    WOOD --- ---
    ty jo....75 kilo a prej ve stredoveku byla povazovana za sedmz div sveta... a to be jde i o obsah? co tam pisou?
    POA
    POA --- ---
    rezervace na září už jsou ukončeny... to je šrumec...
    POA
    POA --- ---
    vstupenky možno rezervovat zde: http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=codex_vstupenky.htm
    mám na pátek rezervované tři vstupenky... asi se jich vzdám pro případné zájemce... pošta please. Koupila jsme si veškerou dostupnou literatutu, myslím, že mi to zatím bude stačit
    POA
    POA --- ---
    Dnes je první den pro veřejnost otevřená výstava CODEX GIGAS ďáblova bible

    byla jsem včera na tiskové konferenci, vernisáži, viděla samozřejmě i jako jedna z prvních CODEX GIGAS. Včera se mohlo i fotografovat, myslím přímo v trezorové místnosti. Jestli budou mé fotky použitelné, dám je sem... ale hlavně očekávám, že se tu sejdu s dalšími lidmi, které toto téma zajímá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam