• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce
    KLA
    KLA --- ---
    M4RC: Hele ale musim se reditele zastat, my ho meli na pul tretaku na fyziku a musim rict ze me ten predmet bavil a dokonce jsem mela i nejakou celkem prijatelnou znamku...

    PROMETHEA: ja sem tajna... a ty lidi prakticky neznam, protoze ac jsem s nima byla nucena byt dva roky ve tride, tak o nich naprosto nic nevim a ani trochu mi to nevadi.... obzvlaste v pripade ymineneho tichace :D
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    KLA: a ktera ty jsi? :)
    nahodou jsem sem nakoukla, a hle, koho to nevidim, par znamych tvari...andrejka, ondra v pozadi (moji spoluzaci ze zakladky..:), dominika, ostatni bych si musela trochu zapremyslet, ondra tichy chybi =)
    na patocku jsem nechodila-moje alma mater je arabska, ale myslim, ze z povidani jsem toho hodne pochytila:)
    (dokonce jsem byla 2005 na maturite sestry - takze skoro jako domaci..rydlova, broz, valek...:)
    (mimochodem super fotka na nastence :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    M4RC: učí, učí - ale jen na semináři...ufff :D i když teda hNusartice taky žádnej med...
    KLA
    KLA --- ---
    no ale vsadim se ze pica ulmanova a ta druha krava na fyziku tam sou porad... ty tam budou dokud nepojdou :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: tak to tamurčo neni, na zemák místo ní nastoupil jeden učitel a letos i druhej. na bižuli je tam velgová a žalmanová (ta skalická neni ani na seznamu)...asi už v etiopii zůstala :D
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: neni? divny... biologie zemepis... ale jen co nas odmaturovala tak jela na rok nekam do etiopie nebo kam, ale pak se prej na solu zase vracela
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: tak tu neznám - možná už tam ani neni....my máme havlíka, ale nevim jestli toho znáš zase ty?
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: Skalickou... ucitelka na prd, ale ani si nevsimla ze jsem ji skoro celej ctvrtak nepirsla do skoly :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: kohoh ste měli za třídního?
    KLA
    KLA --- ---
    Tak znovu :D
    Si pripadam stare :D

    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: nedá :D...no jo 04...to sem nastoupila do devítky :D....
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: ja jsem zasadne neviditelna :D
    maturita 2004
    nevim jestli se da inkovat ze spoluzaku, ale jestli jo, tak tahle trida
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KAROLIIINKA: se v tom případě musíš lekat denně
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: :D a ty už si jak dlouhoze školy? nějak sem tě asi nezaregistrovala
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: tka to prehod do kategorie "mysleno vazne" :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: no bylo myšleno ironicky :D
    KLA
    KLA --- ---
    IM_MORTAL: ja vim... na tom plese jsem mela udelany latexovy saty :D
    prijemna? To je spatne... Kdyby byla ve ctyvrtaku prijemna na mne tak jsem neodmaturovala :D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KLA: rýdlová jako každý rok úspěšně mkazí rozvrhy - zvlášť pro 3. a 4. - v poslední době je velmi příjemná - asi je v přechodu...
    hehe valek je úchyl....viz nástěnka :D
    KLA
    KLA --- ---
    omg to jsem se lekla :D Valek pico :D ten byl nejsladsi kdyz na mne priserne slintal na maturitaku a malem hodil drzku :D
    Btw: nevite nekdo jak se ma Rydlova? To je tak jedinej clovek co mic chybi...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---

    ANKETA

    a navrhněte něco na nástěnku...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam