• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IM_MORTALGPJP aneb Patočkova dmnce

    KLUB GYMNÁZIA PROFESORA JANA PATOČKY



    Pan ředitel
    rozbalit záhlaví
    CENDA
    CENDA --- ---
    JOHN_LENON: Cauuu :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    CENDA: naaaazdaaaar
    CENDA
    CENDA --- ---
    Presne :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    někdo tu je. jen třeba na patockovi není deset let.
    MYSAKJERRY
    MYSAKJERRY --- ---
    Tyjo, to by mě nikdy nenapadlo, že tolik lidí z GPJP používá nyx... Teda evidentně je to spíš minulostí. Já jsem momentálně v oktávě, a mám-li být upřímný, stojí to docela za hovno.
    JAINA
    JAINA --- ---
    SILVERFISHH: Jj, a Havlík mu to hrozně závidí ;)
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    ANDULKE: Hrbeček tento rok odchází na akademii věd, odučit si tam to svoje na pár let :)
    ANDULKE
    ANDULKE --- ---
    Kapitoly samy pro sebe jsou profesor Hrbek, Segi a Rýdlová to finišuje. Ke všem třem mám respekt a úctu, ale dalo by se o nich napsat tolik povídek...možná sem někdy něco publikuju až to vytvořím.
    CENDA
    CENDA --- ---
    Presne. Ja jsem zadny slidy od nej nikdy nevidel :)
    JAINA
    JAINA --- ---
    KLA: To už za nás zase tolik nedělal, to bylo po tom, co se vrátil z Ameriky, tak třeba tam chytil jiný mravy, a nebo se nepamatuju :)
    KLA
    KLA --- ---
    JAINA: Na brožovi mi přišlo nejdebilnější že měl všechno na slidecc, který nás nechával opisovat a ani k tomu často nic neříkal
    JAINA
    JAINA --- ---
    Millerová byla hrozná, nám taky na hodinách usínala i ve stoje :D já u ní nejvíc vypěnila, když se pokoušela spustit prezentaci a my jí poradili, aby zkusila "F5" a ona to začla hledat kurzorem na monitoru :D Já, která jsem maturovala z informatiky, jsem málem dostala infarkt, zvedla jsem se a šla jsem jí to zmáčknout :D Já chápu, že starší lidi s tím mají problém, ale tak... nemají s tím pracovat. :D

    Havlík socky neučil, to učí zase jen Brož, Hrbek (ten teď taky odchází) a semináře Rýdlová. Brož podle mě nebyl špatný, jen často odbíhal od tématu ke svým osobním historkám. A knihovna pod Havlíkovýma rukama určitě vzkvétá. Zahrnuje tam i docela nový moderní knížky, který nám dopřál i v kánonu k maturitě, díky bohu za něj :)
    M4RC
    M4RC --- ---
    SILVERFISHH: Nás nikdy neučila :)) Zanechala ve mně jen vizuální dojem...
    KLA
    KLA --- ---
    SILVERFISHH: píča to byla. I dkyž zas mi zajistila možnost spousty kvalitního provokatérství :)
    Mojí oblíbenou zábavou bylo rejpat do její přebujelý homofobie. To by člověk nevěřil kolik litrátů bylo na mužský :D Když začla tvrdit že Verlain a Rimbaud byli jenom dobří přátelé tak jsem se jí to snažila vysvětlit asi půl hodiny. Ani rajčata nejsou tak rudý a sopky bývají i chladnější než byla po týhle diskuzi ona :D
    SILVERFISHH
    SILVERFISHH --- ---
    M4RC: Müllerová byla vždycky hrozně nudná, jednou jsme zažili, že uspala sama sebe.
    M4RC
    M4RC --- ---
    KLA: No je to možné. Já jsem končila, tuším, 2003... A už jsem si vzpomněla - myslela jsem Brože...
    KLA
    KLA --- ---
    M4RC: nene, ten se jmenoval jinak. Havlík tam byl za nás (tak před devíti lety) nový a začal s dějákem. Pak taky po tý Milerový převzal školní knihovnu ( "haleluja" zajásala Kla, knihovnice :D )
    M4RC
    M4RC --- ---
    KLA: A Havlík učil taky socky, ne? Takový tmavovlasý s pleší a bradkou? Toho jsem neměla ráda...
    JAINA
    JAINA --- ---
    Jj, už nějakou dobu učí i češtinu, a myslím, že byl ze všech nejlepší. Děják mě moc nebral, ale čeština s ním byla nejlepší :)
    KLA
    KLA --- ---
    JAINA: Havlík učí i češtinu? My ho měli když byl prvním rokem a učil jen děják...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam