• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARAKOCZKAHakka Muggies
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    KRISA: KRISA: bože! néééééééé!!!

    MADELEINE: ty mlč, žábo!

    BUMBAC: tak mě tak napadá, jestli jsem raději neměl založit diskuzi o nich...
    BUMBAC
    BUMBAC --- ---
    Koncert byl super. Mam pocit, ze to nebylo jen tema vypitejma pivama.


    HARAKOCZKA:Jo jo Atleti, to je narez jako prase. Skoro se mi chtelo i trsat.
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    a jak dorazil domů Pobuďák se ví? pokaždé, když jsme spolu byli na pivu, tak ráno referoval, jak objel čtyři konečné a domu dorazil až za svítání :D
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    KRISA: To musí bejt epes video :o)
    KRISA
    KRISA --- ---
    MADELEINE: my ne, ale ze stropu tam koukal nejakej pavouk. jsme tam videt my, harakoczka a obcas se tam mihne i kus nekoho jinyho kdo se nahodou priblizil k podiu.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    HARAKOCZKA: Ha ha ... Obelixiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... :o)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    KRISA: Ježišikriste, vy ste to točili ? :oD
    KRISA
    KRISA --- ---
    HARAKOCZKA: My Te mame na videozaznamu, vsechno je zdokumentovany, vcetne Tveho proslovu k zlodejum trik!:-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    hlavně doufám, že pokud se tu objeví nějaké fotky ze včerejška, tak na žádné nebudu...
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    Abych dodal svoje hodnocení, aspoň co si vybavim:
    Hráli jste skvěle, a Hobití flétna se k vám výborně hodí.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Aha, OK, díky =)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: a halvě si uvědom, že mi hrabe... teda jako dneska...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: no vidíš. a zrovna na těch koncertech, co jsem byl já (tuším, že byly dva) jsem ji nějak nepostřehl... včera jsem slyšel vše a nepřišlo mi, že by se to nějak tlouklo. prostě toblý to bylo.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    HARAKOCZKA: Nějak jsem se v tom tvym Doublethinku ztratil, tak prosím o vyjasnění - "konečně jsem slyšel flétnu" - moje zkušenosti s Hakka jsou takový, že dokud hrála Berenika, tak nebylo slyšet nic jinýho, než flétna (popř. šalmaj), takže to mám chápat tak, že tentokrát flétna slyšet nebyla?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ááá. koukám, že nějakej zbytkáč ještě mít budu, píšu jak prase...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    já si také všechno pamatuju. domu jsem jel asi čtyřma tramvajeme. a žádná konečná. (vždycky tak tři zastávky před) doma jsem byl už v krásných půl páté...

    jinak koncert...

    Neúspěšný Atlet je naprosto báječnej. Trochu jsem si ho pamatoval z minule a byl to úplně stejný nářez jako tenkrát. Škoda, že se, přes jejich úžasnou živelnost a chytlavost skoro nikdo netancoval a tak ani já. Prokletá stydlivost.

    Zato Hakka byla jednoznačné zklamání. Přes mé panákové snahy stál Albrecht pevně na nohou a byl schopen hraní. Navíc mě neustále tahaly samičky do tance. Až podezřele dobrý zvuk - konečně jsem třeba slyšel flétnu... Prostě pruda. Nemám co kritizovat:(

    Ještě bych chtěl poděkovat, že jste mi to tričko nakoneč vrátily.
    AENYE
    AENYE --- ---
    KRISA: v tom případě mi to příště snad vyjde...a na ten křest budu doufat, že se nebude ve škole dít nic zásadního...
    KRISA
    KRISA --- ---
    AENYE: ale pristi koncert mame v patek! a krest CD vyjimecne ve ctvrtek bys neukecala? at je na koncerte Hakky pro Harakoczku aspon neco hezkeho.
    AENYE
    AENYE --- ---
    nebyla...:/
    PAHAVASKA
    PAHAVASKA --- ---
    ...au...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam