• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARAKOCZKAHakka Muggies
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    EWENICA: Jo, Silenti jsou dobry i kdyz je nemam moc naposlouchane. Ale datum bohuzel zatim nemohu slibit... Ale zni to jako dobrej plan!
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    ja nechapu, jak to mysleji, fakt to nechapu. Tesila jsem se na nekdy na Silenty a ono tohle...loni jsem je prosvihla. Skoda (teda pokud jich taky nebylo vic, to nevim).
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    EWENICA: 4 kapely? To budou zacinat tak v pul sesty, ne?
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    2wang - kdyz metal a cukani, co 10.4.? Mi oblibenci ssoge v rock cafe :) (no ty dalsi 3 kapely, co jsou s nima, neznam, asi taky metal, a ta zaviracka 22:00 me desi, ze z toho ssoge vlastne nic moc nebude, ale tak aspon na chvilku... :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MADELEINE: Kam?
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LORD_WANG: Jo, já jsem chtěla jít, moc, ale měla jsem nějaké věci k řešení a byla jsem mimo Prahu. :o) A do poga nevim, jestli pudu s TEBOU ! :oD
    SHADDIE: Běž ... ! :o)
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    Tak, uz je to tam.
    HEINRICH
    HEINRICH --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    E_BLIMP: a jaký je číslo Hakky?
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    Jezto tech soutezi nejak pribylo (ne uplne nasim pricinenim), pokusim se to na Nastence nejak shrnout.
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    E_BLIMP: ...pisou na tom webu. Tak kdybyste mel nekdo zbytecnej kredit, pracovni mobil, kamarady se zbytecnym kreditem, kamarady kamaradu se zbytecnym kreditem na pracovnich mobilech...
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    - V 2. kole aktuální hitparády Inkubátor se hlasuje prostřednictví soutěžních SMS zpráv.
    Technicky zajišťuje ATS. Cena jedné SMS je 3 Kč včetně DPH.

    - SMS ve formátu: INKUB mezera ČÍSLO_KAPELY posílejte na tel. číslo: 900 11 03.
    Z každého telefonního čísla je možné zaslat pouze jednu soutěžní SMS zprávu.

    - Hlasování probíhá od 4. 3. 2008 do 31. 3. 2008.

    - Jeden z hlasujících v druhém kole soutěže získá hudební telefon Nokia 5310 XpressMusic.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    BUDKIN: no, to taky...:-)
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    EWENICA: skákali šipky z podia :-)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    SHADDIE: YEAH MAN!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    EWENICA: co bysme dělali...POGOPOGOPOGO!!!!
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    teda ja jako bezne netancim, ale kdyz uz tancim, tak me to naopak bolesti zbavuje :) Coze jste to tam u vsech vsudy delali? :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Jóóóóóó, byl to nářez, ještě teď mě bolí nejen krk, ale kompletně celý záda...HAKKA RULEZ!!!!!!!
    MADELEINE: Vo hóóóódně jsi přišla. Já ti říkal ať dorazíš:-P
    EWENICA: Jojo, v síťovaným by to nebylo špatný :-)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    EWENICA: Jisteze :) Ale puntiky jsou taky prima :))))
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    LORD_WANG: ty mas? I ty jeden sibale - tak jo ;o) jsem si vzpomnela, ze ja mozna mam nejaky puntikovany, by to k tvymu prouzkovanymu taky slo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam