• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARAKOCZKAHakka Muggies





    rozbalit záhlaví
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    INSEQUI: jsou nějaký ty obrázky?;-)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    BUDKIN: super, tak to stíham akorat. zastavim se udělat pár fotek
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    KACHNY:
    INSEQUI: alespoň podle organizátorů určitě od osmi - do devíti včetně zvučení a přestavby, takže rychlovka - nicméně na playlistu je 15 věcí
    VIS
    VIS --- ---
    k čertu začínám mít obrovskouchut jít na ten koncík.... a nemůůůžu.. =(
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    BUDKIN: Ja nevim, proste s nima hraju na salmaj a na dudy a pistalky :D a asi jste porad radi. Ja rozhodne tomu zanru vubec nerozumim. Ani tomu hluku, kterej delate vy, ani tomu hluku, kterej delame my. Ale kdyz jsou fajn lidi, tak me ten hluk bavi delat. :i)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    AKKASHA: Kdo vi, co bude priste...ale beru!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KACHNY: prý od osmi
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    a vi se od kolika hakka hraje?
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    EWENICA: to by mě zajímalo: co jsme dělali předtím a co děláme teď ? :-)
    AKKASHA
    AKKASHA --- ---
    LORD_WANG: Nj, krutá realita. Na příštim koncertu si to vynahradíme.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    AKKASHA: To snad ne!
    AKKASHA
    AKKASHA --- ---
    Chjo, hrozně ráda bych v sobotu přišla a skočila si z pódia - snad už jen proto, že vstup je zadarmo ;) - ale už dlouhodobě počítám s jinou akcí. Holt to budete muset zvládnout beze mě... :) Užívejte...víkendu
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    INSEQUI: no ode me urcite ne vzdyt nemam jak nabit fotak :o(
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Jo a bacha, on ten dluznik se bude s vama chtit skamaradovat, takze mi nezbude nez vas predstavit :) ale myslim, ze budete radi. Je to excelentni bubenik a my asi budem hrat neco, co je malinko podobne na to, co delate vy nebo jste delali, tusim, ze chce domluvit nejakou budouci spolupraci. Je to moravak, tak by se vam to mohlo i libit. No, uvidime. Rozhodne - my tam jdem na sedmou. Za ucelem si stihnout s vama popovidat.
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Toz ja tam teda rozhodne jdu, nejen ze je to zadarmo, ale jeste dostanu zpatky mych 500, coz je kauf vice nez dobry. :o) A kdyz to bude i s kulturou, tak --no proc ne, si rikam :D ...navic dluznika patrne poprve za svuj zivot udajne budu mit moznost videt nenameteneho (neco takovyho rikal), coz si proste nesmim nechat ujit.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MAIKA: HEINRICH: tak promiňte, že to zmiňuju...
    HEINRICH
    HEINRICH --- ---
    HARAKOCZKA: já to tak plánuju
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HARAKOCZKA: jj :) ja fim, preci né, vždyt me znas :), sem starej hyperaktivouš :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    MAIKA: pokud si to dobře pamatuju, tak v nejhorším se dá stihnout oboje - já určitě nepůjdu domu dříve než o půlnoci...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Jsou vůbec nějaký fotky z Patrika nebo z Vrány, ano správně na tebe se dívámKACHNY :)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    HARAKOCZKA: no hádej, pač toho negativistu mám ráda :)
    a Hakka hraje častejc než se s nim vidim, ale OK, zvážím pro a proti :) a vyvodím z toho následky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam