• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARAKOCZKAHakka Muggies
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    INSEQUI: BOOZE RULEZZ!!!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    HARAKOCZKA: Mě ta přestávka na ladění přišla vhod, došel jsem si pro pivo:) Jinak to je blbý ale stane se... The Booze byly super a s těma houslema, ono se mu to nezdalo tak si to chtěl poštělovat nohou a rozhodil to celý tak to pak daval dopořádku.
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    INSEQUI: bohuzel :(

    HARAKOCZKA: tak rozhodne to nebylo nic vaznyho to je jasny..
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    INSEQUI: no já nemůžu posoudit.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    RONDALUS: no, ale to už mi přišlo jako marginálie. pod dojmem z první půlky akce jsem jim dával maximálně tři písničky a pak že odejdu, pokud by to byla stejná hrůza jako (nic osobního) Hakka.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    HARAKOCZKA: Já si to moc nepamatuju já byl taky jak carskej dustojnik, a hlavně jsem po ohňovce šli na bus
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    HARAKOCZKA: az na ty housle co tam chvili steloval
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    KRISA: no ten včerejšek mi ani nepřipomínej. ale přišlo mi, že pak Booze byli v pohodě.
    KRISA
    KRISA --- ---
    HARAKOCZKA: no prave.:) zapomnel text loch lommond. Ale porad mnohem lepsi nez ta hruza s ladenim v Bunkru.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    INSEQUI: no já nevim, já jsem zaslechl, že Pobuďák byl tak na kaši, že nemohl zpívat...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Pár fotek z Rockle



    Kdo nebyl o hodně přišel:)
    KRISA
    KRISA --- ---
    CERNY_KOCOUR: Tak jo, neni problem, akorat to potrebujem vedet dostatecne srozumitelne dostatecne dopredu (aspon pred zacatkem zvukovky...:)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    KRISA: Anique vybrala Morisson´s Jig, myslela jsem, že to má s váma domluvený :o) možná to budeme potřebovat zase kapánek nastavit, jako jste loni nastavovali Tokáňata.
    KRISA
    KRISA --- ---
    CERNY_KOCOUR: Planovanej zacatek ve dvanact konec v deset, kapely hrajou v poradi jak jsou na plakate (myslim, ze je na nasich strankach), tam jsme psany osmy z deviti...driv jak v osm nezacnem, fireshow muze byt klidne az ke konci. Na jakou pisnicku vlastne bude?
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    BUDKIN: ne že bych to nečekala, ale díky :o))
    BUDKIN
    BUDKIN --- ---
    CERNY_KOCOUR: tipuju, že budem hrát předposlední jako loni, takže někdy mezi 20:30-22:00 :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    E_BLIMP: ha je to pryč!
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    HARAKOCZKA: Proti zvrhlemu straseni nemam nic, ale probehle akce lze klidne smazat, myslim.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    CERNY_KOCOUR: je to festival takze hodina skluz a zmena programu je normalni... ale typla bych to 20,30 - 22
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    KACHNY: já už nevím v kolik to bylo loni ;o) tma je skoro od osmi, program je psanej do desíti. Takže to může být kdykoliv mezi osmou a desátou, což je dost široký pojem pro někoho, kdo potřebuje přijet až těsně před, protože má ještě jinou akci... Tak jsem doufala, že to někdo z Hakky bude vědět aspoň o trošku přesnějc. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam