• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULIKrasohled ~ kaleidoskop
    rozbalit záhlaví
    TULI
    TULI --- ---
    DRAGON: spermátka sou super!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TULI
    TULI --- ---
    jedna z prázdnin, která se mi moc líbí

    PHRANKY
    PHRANKY --- ---
    poradte kamennej shop v Praze, kde se da sehnat krasohled bez kaminku.. diky
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    FLOW: ja mam bez kaminku, jak zkresluje realitku!:)
    FLOW
    FLOW --- ---
    EUCHENIE: a kdes koupila ten s kaminkama? ja mam ten normalni, je sqelej, ale dala bych si i kaminky :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    TULI: krasohled!:)) jinak jsem se raci moc nekoukala, pred tou vejplatou:))
    TULI
    TULI --- ---
    EUCHENIE: a neco te tam zaujalo ? jsem se chtela jit podivat, ale byla sem furt v praci. :(
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    TULI: ano sim;)
    TULI
    TULI --- ---
    RESOLUT: stovku primo od toho kluka, co je vyrabi. v obchodech od 120 do 150 ten mensi, co je nahore vyfocenej

    EUCHENIE: jsi byla na výstavišti, co :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    dnes jsem si koupila ten bez kaminku, jak se meni to, co je ve skutecnosti videt a jsem nadsena! dobrej luxus jsou prsty treba, ale vsechno proste! dodam fota!
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    http://www.krasohledy.cz/kontakt.asp
    a kolik stoji takovy krasohled? ja ten svuj z detstvi nemuzu na pude najit :/
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    sice to neni primo krasohled, ale podobny princip

    by Windell Oskay, vice na http://www.evilmadscientist.com/article.php/xmaskaos
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    TULI: myslím, že stejný, jako ten co máš na nástěnce...Můžem to někdy porovnat:)
    TULI
    TULI --- ---
    JAMINA: a kaleidoskop mas stejny nebo mas nejakej jinej druh?
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    TULI: asi záleží na druhu foťáku, bych typla... Některý zvládají "makro"prostě líp, jiný hůř, většinou kvalita fotek roste s cenou foťáku...

    Pak podej určitě report, o tom novém krasohledu, co má za specialitku, a něco nafoť.)



    TULI
    TULI --- ---
    JAMINA: jani, prosimte, pres co to fotis, ze to mas tak ostry? ja at zaostruju sebevic, tak mi z toho nic ostryho nevyleze :(

    a o vikendu mam sraz na Ezoterice s tim klukem, co Kaleidoskopy vyrabi. chci od nej vyrobit jeden spešl ... :) tak sem zvedava
    TULI
    TULI --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam