• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALBRECHT_SMUTENAlbrecht K. Smuten
    Tak teď už nedělám ani fotomontáže. Když už vůbec něco dělám, tak spíš muziku.





    rozbalit záhlaví
    AENYE
    AENYE --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tak letos na Beltine, jo?
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    EOLIS: Pěkný =)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Můj dojem z Cpt. America (a zbylých Avengers) asi nejlépe shrnuje toto:
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Hele, taky vám nynější filmovej Captain America tolik připomíná kapitána Karotku?
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Dneska jsem viděl mladýho policajta s čírem.
    Všechno dobře dopadne.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: Pohovoříme si o tom u sklenky něčeho dobrého, ju? :o) Já Ti rozbořim, co budeš chtít :o)
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    MADELEINE: Aha a já věřil, že se to byli nevzdělaní ignoranti, co se kopali do zadku a všechen ten faktický obsah k nim přišel i s veškerými technickými detaily jako magická inspirace po pár sklenkách absintu...

    ...ještě mi řekni, že portréty se malujou podle opravdickejch lidí a už totálně rozboříš moje chápání výtvarnýho umění.
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: i ty lichotníku :D
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: Tak študuj a čti, velcí umělci bývali ve svých oborech, v tom, co malovali / tvořili / znalí, aby byli co nejvěrohodnější.

    Ale ty krajinky se mi líbí. Asi si od Tebe nechám taky něco vytvořit. Pak se dohodneme o honoráři :o)
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    MADLENKA: Vždyť nemáš...
    MADELEINE: Díky, i když tohle bylo na objednávku a sám se k... ehm... "krajinkám" znova jen tak nedostanu. Chtěl bych nějak rozumně rozjet ten steampunk, ale jsou k tomu bohužel docela potřeba mechanické znalosti...
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: jojo... jednou chtěje mi ve slabé chvilce zalichotit z něj vypadlo:"nemáš zas tak hrozně velkou pusu" :D
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: Owce, wuk a zakroucený větvě á la Tim Burton? Nejlepší. Směr, kterým se teď ubíráš se mi hodně líbí.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    MADLENKA: Eh =D
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: šotek byl vždycky machr na komplimenty :D
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    BLOODRAT: Obzvlášť ta dovolená ve smrdícím prázdnu mi vhání slzy do očí... řvoucí ticho zní ještě rozumně, teda pokud to nepřeroste v takovej ten sílící hukot po kterém ti vystříkne mozek ušima.

    MRTREVOR: Pokusím se to brát jako kompliment (i když samozřejmě vůbec není patrné, nakolik na tom participuji). Smutno je mimochodem pěkné jméno pro miminko.
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    Smutně. Teď je to smutno ale o dost hezčí:)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ALBRECHT_SMUTEN: Řvalo tu ticho a smrdělo prázdno, klasická dovolená.
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Zbytek na DeviantArtu... tak co, vy sračky, jak jste se tu měli? =D
    ALBRECHT_SMUTEN
    ALBRECHT_SMUTEN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam