• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCKlastrove teorie v praxi
    Vše o Klastrových teoriích - by CZECHINVEST , Vše o Klastrových teoriích - by BUSINESSINFO , Klastrový výzkum při ZČU Plzeň

    Strojírenský veletr Brno - 1.-5.10.2007

    Obsahem tohoto klubu jsou informace o dodavatelích strojního obrábění všeho druhu, nabídky, poptávky, reference.
    rozbalit záhlaví
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    omnipack, hh jo tam se delala sw podpora na rizeni projektu .. nejak se to ale nezaplatilo;)

    btw.
    http://www.ekogen.cz/
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SKALARIAK: to už je tenhle měsíc.....sakra
    jiank s tou těžkopádností máš pravdu.....ale je to zapříčiněno lidmi kteří se v tomto odvětví pohybují......většina chce čerpat jenom granty a nic moc nevyvíjet.....ach to češství ;))))

    jinak ja se na seznamu nevidim ze bych tam mel byt ale kdyz to dobre dopadne tak se tam nekde budu ometat
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    kdyby to nekoho zajimalo, tak v ramci bakalarky jsem se mj. zabyval klastrovym sdruzenim Omnipack (vyrobci a prodejci obalu a obalovych materialu). Docela me ta myslenka klastru zaujala, ale na druhou stranu sem mel pocit ze se to to v cechach rozjizdi celkem tezkopadne... programoval jsem k tomu i nejakej univerzalni znalostni portal, ale rek bych ze to dpopadlo az prilis univerzalne :) na konci rijna bude na tohle tema na CVUT konference, myslim ze je to dokonce free... http://www.klastry.cvut.cz/program.php
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    Z47TC: nedopadlo ... bylo v tom IPM hlavne ;)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    ARXIE: bylo v tom Transportation a nedopadlo to
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    Z47TC: no mam takovej pocit ze zrovna jeden z projektu na PIMu, lonskej rok tusim... je k tomu i sw podpora, ale jak to dopadlo nevim (byla v tom Skodovka)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    ARXIE: klastr draznich vozidel....co si pod tim mam predstavit???
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    Z47TC: a co treba Klastr draznich vozidel, nebo lazenskej klastr KV? :)
    ITSX
    ITSX --- ---
    neco co by mohlo byt nonOT :
    hypoteza o shlucich : uzce vztazene dokumenty smeruji k tomu, ze jsou relevantni vuci tymz pozadavkum.

    (prave se zabyvam navrhovanim fulltextoveho vyhledavani ... pristup zalozeny na teto hypoteze neporovnava dotaz se vsemi dokumenty v systemu,ale pouze se shluky techto dokumentu, coz vede k vetsi efektivnosti vyhledavani, predpoklada to ovsem platnost vyse zminene hypotezy ...)

    Nevite nekdo o materialech, ktere se tykaji teto hypotezy??? Mam pocit, ze by mela mit spis obecnejsi verzi ...(alespon zformulovanou:))
    ehm :) - ted jsem si teprve precetl tu vetu pod obrazkem ... no mozna se chytne nekdo z ZCU ... kdyz tak tento post smazte :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    mozna i bohudik ;)))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    puvodne mysleno stoprocentne jinak...říká se ze na každý prase se najde reznik, takze to bude chvilinku trvat nez se to tu vytribi jestli teda...viz odkazy v zahlavi

    je mi lito ale svet není jen SW a život kolem pocitacu ;)))
    NYX
    NYX --- ---
    imho je tohle klub o jinych nez tech pocitacovych clusterech :)
    MARTASTAIN
    MARTASTAIN --- ---
    Cozpak SW... me by zajimalo nejaky realny nasazeni OpenMosixu pomoci liveCDs :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jo velka. :D zajimalo by mne jak vypada takovej sw urcenej pro cluster.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Někdo nějaká zkušenosti s klastry, reference, nebo zájem o téma???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam