• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    LADY_MYSKA: jestli je to tzv. obyčejný iPad (tzn. ne Pro nebo poslední Air, které mají USB-C), pak bys potřebovala lightning—lightning male—male kabel, a takový jsem snad ještě neviděl.

    Zeptal bych se asi takhle: co s tím chceš dělat?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    DUCATIMONSTER: snad 11pro a 10,2
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LADY_MYSKA: Jaký máš telefon a jaký ipad?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    prosim Vas, jaky potrebuji kabel na propojeni telefonu a iPadu?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    FRK_R23: dik.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ACIDQA: Macro je jen v Pro a Max verzi
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ALESH: nic takovyho u 14 nastavit/zapnout nejde…

    TAP
    TAP --- ---
    ACIDQA: SE3 má oproti 14 větší clonu (1.8 vs 1.5), takže se s ním marko asi dělá o fous lépe
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ahoj, mam iphone 14 a iphone se3. Je mozny, ze to SE lip foti nebo jsem tu 14 nekde rozflakala?
    Obcas si fotim na cesne vcely, to SE udela vcelku obstojnou “makro” fotku. Na tu 14 mi to takhle zblizka nikdy nezaostri.

    Delam neco spatne, jsem jen idiot nebo to tak fakt je?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ONDRA_99: Jo ale iTunes zásadně nepoužívám, to je jeden z nejhorších softů možná všech dob. Tak či onak je to vyřešeno.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FRK_R23: Ta napoveda zminuje i Windows ;)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ONDRA_99: Nápověda je prima, ale na win11 nemám latest MacOS. Nicméně jsi mě nasměroval aspoň správným směrem a řešení je ve win vypnout Autoplay. Takže dík :)

    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FRK_R23: Jestli si "Allow" dal a i tak to vyskoci tak zkus podle napovedy.

    About the “Trust This Computer” alert message on your iPhone, iPad or iPod touch – Apple Support (UK)
    https://support.apple.com/en-gb/HT202778
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ONDRA_99: Připojuju to k domácímu nebo pracovnímu stroji, protože tak si telefon nabíjím. Takže blbá rada je vskutku blbá. Trust tam nikde nevidím a na Allow už jsem pochopitelně kliknul asi milionkrát.

    Zkrátka mě zajímalo, jestli někde v nastavení neni možnost tohle vypnout nebo whitelistnout stroj. Protože já jsem to nenašel.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FRK_R23: Pamatuje si to jen pokud das "Trust", pak uz se to znovu nezepta. Jinak to bere jako nove zarizeni a zepta se to jestli pristup povolit.

    Blba rada je ze tomu stroji bud duveruj nebo to k nemu furt nepripojuj. :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevěděl byste někdo jak se zbavit tyhle otravný hlášky? Pokaždý když připojím tel na kabel, tak se objeví tohle.

    Win11

    PECH
    PECH --- ---
    Máte někdo prosím nějaký odzkoušený tip na appku na timelapse (časosběr), která by nemazala snímky při dlouhém záznamu, tak jak to bohužel dělá nativní iOS Fotoaparát? Díky.
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    CROME: Stává se mi to. Než jsem to poznala, heslo jsem zadala. Ale mám 2FA, takže asi dobrý. Od tý doby si to hlídám
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HERKULES: Nejde to, protože by to zabilo baterku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam