• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: tak jsem tě asi mystifikoval, to nastavení je pouze ve Photos na Macu
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Existuje nějaký způsob, jak můžu dítěti schválit nákup, když nemám přístup k dalšímu iOS zařízení a nemám Mac?
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Nestalo se vám náhodou, že vám s iOS 11 přestalo fungovat Message Forwarding z iOS na MacOS (Sierra) zařízení? Asi to začnu více řešit až po zítřejším updatu na High Sierra, ale… :)

    Registrovaná zařízení v menu přeposílání vidím (dokonce i změny, pokud se na nich od iMessages odhlásím), mohu je zapnout i vypnout, ale…reálně se s přeposíláním zpráv nic nestane. Nejdříve mi to alespoň na iPhonu nabízelo okno pro zadání kódu (na MacOS zařízení se však žádný kód nezobrazil), teď už ani to…

    Odhlásit se od iMessages i od iCloudu jsem zkoušel, restartovat zařízení též…

    Jinak tedy když jsem tu v posledních dnech četl ty příspěvky, tak jen pro doplnění dodávám, že jsem (až na tento problém) s iOS 11 na iPhone 5s pokojen, nepatrné zpomalení místy cítit je, ale za ty výhody iOS (především ovládací centrum a vylepšené Poznámky hojně využívám) mi to stojí :) Takže za mě updatu ani v nejmenším nelituji.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Mozna to posledni nastaveni...

    Drive to bylo pokud si vzpominam jen GPS ano/ne.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    CROSS:
    no na iOS11 to bude asi jinak... Zrovna hledám to správné nastavení...
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOC256: Je na to nastavení a je možný, že nově je to defaultně vypnutý. (Něco jako vymazat polohu při sdílení na web.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nově se mi fotky z iCloud (webu) nestahují s Exif GPS údaji.
    Ale na mapě ve fotoalbu na iPhone se k místu řadí.

    je to jen u mě? Nebo to je nějaká nová vlastnost?
    BOXY
    BOXY --- ---
    Snad není proti pravidlům (když tak omluva a smáznu se): Prodám 6s plus 32gb gray za 12k. Půl roku starý, celou dobu v pouzdře a se sklem - jako nový (do 3/18 Apple záruka, pak další rok u mobiluj.sk) s orig. příslušenstvím + nové 3d sklo a silikonové pouzdro. Ideálně osobně Brno, ale dá se domluvit i jinak. Moc teď nestíhám udělat nějaký sofistikovanější inzerát, proto zatím dávám jen sem a bližší info dám rád v poště.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PIFKO: Nemam ale kabel ma mfi certifikaci..
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    Tady je kdyžtak návod na downgrad z ios 11 zpět na 10.3.3. Může se někomu hodit. A vlastně podobnej postup na mojí aktualizaci.
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    E2E4: v iOS11 funguje?
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PHAILO: Ne, 10.3.3 bylo poslední. Tuším v červnu.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    NATURALPLAST: 10.3.3 snad neexistuje, ne? Poslední snad byl 10.3.2
    AILAS
    AILAS --- ---
    NATURALPLAST: Dříve šlo tuším udělat to, že jsi přes iTunes předhodil pro update telefonu konkrétní image. Bylo tam nějaké tlačítko kde jsi držel alt/option při kliku na něj. Zkus to hodid do Google už si to nepamatuju.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    Je možné nějak aktualizovat z ios 10.3.1 na 3.3, když už mě to nabízí ios 11? Jsem tady vyštrachal jednu 5s a nechce se mi jít na ios 11.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    WERT: Report iphone kabel. Koupil jsem kabel Aukey, funguje vyborne, nabiji rychle, spojeni s pocitacem narozdil od lacinych kabelu uplne bez problemu. Jen je to trosku min ohebny nez jsem cekal.

    Konkretne tenhle:

    https://www.aliexpress.com/...-iPhone-6-7-iPad-2-1A-USB-to-Lightning-Cable-MFI-Fast/32817300681.html
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Napadá mě taková věc proč mi telefon nedává pořád iOS11: nemůže to být nějaký malware? Vím, že jsem 10.3.3 neinstaloval moc rychle...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam