• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUERGAKua mám zas KOCOVINU...i tu morální...
    A JEN SI JÍ TU PĚKNĚ VYCHVALTE...!!!a s morální se počítá taky:) Spřátelené diskuze:
    alkoholismus-destrukce osobnosti?
    rozbalit záhlaví
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    klasická a osvědčená rada proti kocovině je - Když dojdeš večer na sračky domů tak (pokud to stav aspon trochu dovoluje) tak vypít před tím než si jdeš lehnout aspon půllitru vody klidně víc... alkohol totiž po čas spánku neuvěřitelným způsobem spaluje vodu > tzn z toho tě hlavně pak celej den bolí hlava. Takže dostatek vody před spaním zabírá osvědčeně a pokud se večer už dostatečně napít nestihneš, tak pak ráno na kocošku pomáhá chilli paprička, nebo jakýkoliv krutopřísně ostrý jídla.
    PARRHESIA
    PARRHESIA --- ---
    Dneska jsem musel ze sebe vyblit svou ubohost. Doslovne, ocistne.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    včera moc hulení ve vodnici + dva litry vína a dneska mám kolem hlavy bublinu :o/
    TERMOSKA
    TERMOSKA --- ---
    Kdo se chce dozvědět zajímavé informace o kvalitním pití, ať podpoří náš nový seriál, kde se budeme věnovat vínu, kořalkám, kávě a také doutníkům. Dozvíte se, kde je koupit, jak je vůbec poznat, jak je správně pít či kouřit a mnoho dalšího!

    Nultý díl a více informací najdete na https://www.hithit.com/cs/project/961/degustace-s-karlikem
    GREFY
    GREFY --- ---
    Nejlepší je brko to spraví skoro vždy když se člověk u toho nepoblije jako já v Neděli ráno.
    EKIM
    EKIM --- ---
    DOBINKA: tak to už nejsi malá holka... :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SKATEMURAI: A prodlevy v pití a pití vody si vyplňujeme modlitbou za neselhaní ledvin.
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Me teda nejvic pomáhají rajský :D
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    do prdele..
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    Te fakt, mliko byva oukej :D ... Kazdopadne nekdy nepomuze asi nic :D
    WEE
    WEE --- ---
    Me normalne pomaha mliko..i kdyz, dneska jsem do sebe nalila uz krabici a je mi porad strasne spatne
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    GLUMIK: Od prosince :D ? Uz jo, nu, le citron jsem uz vynechala :D ... Btw: Lak z okurek??? Brrr, to to snad radeji zaspim :D
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    Jinak na kocovinu nic jinýho než lák z okurek bezpečně nefunguje!

    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    FAIRIN: Už je to lepší?
    FAIRIN
    FAIRIN --- ---
    Od rana bastim citrooon... Jeste nezacal fungovat :/ ...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SUNY: tyjo vis ze to obcas udelam :-) ale ja proti ostatnim lidem nemam takovy ty divny uvahy ohledne kombinaci jidla jakoze "z tyhle kombinace se urcite poseres". clovek se pobleje spis z toho jak o tom uvazuje... dyt sou normalne i michany drinky z vodky a mlika.

    ale je fakt, ze pokazdy na to nemam... proste si to dam kdyz je chut. kdyz prijdu nakalenej domu, tak proste mam pocit, ze bych si dal neco zdravyho. predevsim spoustu vody, obcas si vymackam pomerancovej juice kdyz je sila, ale klidne i to mliko pokud se mi teda nechce zvracet uz pred nim. proste hlavne hodne vody (minimalne 3 sklenice) a doplnit cimkoliv na co ma clovek chut (a nejlip kdyz je to zdravy). cokolada a sladky veci sou na kocovinu taky dobry, protoze cukry a tuky tusim taky reagujou s alkoholem...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    harleys bylo dobry ale jako v Termixu prazdnej dark room?? diky vsem honzum za kvalitni rozluckovy mejdan, ale ty zmrdecky co me mlatej tema malejma kladivkama uvnitr hlavy ste si mohli vodpustit!
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    dámy a pánové, představuji vám ultimátní kocovinový všelék, poklad z třebíče!


    kéž by to pomáhalo aj na tu morální...
    SUNY
    SUNY --- ---
    OVECKA_MJ: dobrá strategie :D táta se asi vyzná :)) vsadím se, že u vás doma je vždy dostatek dobrýho pití, třeba rumu! :))
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SUNY: mne tohle rikal tata. oduvodnil to tim, ze se stanou dve veci
    mliko v tobe zustane, zneutralizuje ti bordel v zaludku a bude ti dobre
    nebo to vyhodis i s tim, co mas v zaludku a bude ti dobre
    win-win:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam