• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STINGERSPAKISTAN - cestovatelske tipy, fotografie a diskuze
    STINGERS
    STINGERS --- ---
    Reklama pred desitkami let na PIA - pákistánské aerolinky. Docela trefa, že? :)
    JADR
    JADR --- ---
    TLACHAC: kamos tam dneska byl a rekli mu ze bez indickyho viza nam ho nedaj.
    A prej ne na pul roku ale jen na 3 mesice... moc me nepotesili.
    TLACHAC
    TLACHAC --- ---
    ja zadnou referencni osobu z pakistanu nepsal a vizum dostal....asi na to moc nehledi, hlavne ze zaplatis :)
    _PARVATI_
    _PARVATI_ --- ---
    ja jsem tam vetsinou opsala nejakou adresu hotelu z LP + jmeno
    STINGERS
    STINGERS --- ---
    JADR: jestli chces muzu ti dat kontakt na dobreho majitele guesthousu.
    JADR
    JADR --- ---
    STINGERS: tak fajn, dneska jsem volal na ambasadu a nedokazali mi rict jestli to je povinny nebo ne. ja chci prave to vicevstupovy na pul roku.
    STINGERS
    STINGERS --- ---
    JADR: ja tam zadny nedal a viza sem dostal
    JADR
    JADR --- ---
    Ahoj, poradite mi nekdo prosim nejake referencni osoby co se davaji do vizovy zadosti?

    nemate nejaky?

    diky
    STINGERS
    STINGERS --- ---
    Passu - Hunza udoli
    Good bye Pakistan
    TLACHAC
    TLACHAC --- ---
    AAHHWISEGUY: diky za chvalu. na fotce nad kterou se pozastavujes je typicky most pres reku, jakych je v pakosi plno. pro mistni nutnost pro cizince primerena atrakce :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TLACHAC: jinak vice nez super web!!!
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TLACHAC: jezis, co ma bat tohle? to snad nemyslis vazne.....
    TLACHAC
    TLACHAC --- ---
    nejak to tady nezije. co debatu rozproudit.... muzeme se bavit o politice - co si myslite o dnesnim atentatu na Bhuttovou? stane se neco nebo jde jen o jejich vnitrni konflikty, kterych byl tenhle region plny vzdy? nebo z jineho soudku mate nejake sve typy, rady ci recepty na pakistanske jidla? jak treba uvarit v nasich podminkach jalfrezi ci jine pochoutky? pro zpestreni prikladam odkaz na nejake sve fotky z letosni cesty po pakosi.
    DUNIA
    DUNIA --- ---
    a krasny hory ;)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    hasis. jehneci. malovany nakladaky.nenavist k indii.
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    potřebuji zjistit, co je typické pro Pakistán - nějaké tradice, zvyky, předměty...poradíte?
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    INITI: kamion s vyrezavanou drevenou kabinou? nemas to vyfoceny?
    INITI
    INITI --- ---
    pakistan sem projel asi pred dvema lety.. mam cca 15 minut z hindukushe na upati tirichmiru a cesty z peshawaru do chitralu na 16mm filmu. zkusim prepis na video sem v dohledny dobe nahodit. chci se tam vratit napr. na ten zapas v polu na nahorni planine v shandur passe, ktery se kona nekdy kolem konce cervna a taky pro ten jejich kamion nejlip s vyrezavanou drevenou kabinou))
    INITI
    INITI --- ---
    HOMEROUS: asi bych to nepodcenoval, a kdyz, tak bejt opravdu opatrnej jakou vodu pijes,.. jidlo je imho ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam