• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STINGERSPAKISTAN - cestovatelske tipy, fotografie a diskuze
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    KOSMEN: uvidis jak to tam bude co se tyce bezpecnosti, kam vas pustej ... kazdopadne severni oblasti pro me byli nej, ale chce to tam najet tak aby si clovek uzil i nejaky to trekovani a prusmyky uz byly beze snehu, takze tak od pulky kvetna ... pak jeste Lahore bylo hodne fajn ... clovek se tam moh zapect na tydny ...
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    caues vsem:)..na jare bych rad na mesic do pakose...mam za sebou naky zkusenosti z asie,presto bych rad pozadal o naky tipy na co si tam dat majzla pripadne co byste rozhodne neopomneli navstivit pri klasickym "batohovym" cestovani:)..dekuju
    NAMASTE
    NAMASTE --- ---
    A co nejaky treky,nebyl nekdo?
    NAMASTE
    NAMASTE --- ---
    FLIPPER: Super,diky,krasny fotky!
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    FILIPANDEL: jak jsem to pochopil tak to jsou prave ortodoxni muslimove(Talibove) jez maji i militantni sekci(Taliban). Tolik lajckych reci :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Co tak ctu, tak se tvrdi, ze v Quette sidli ideologicky nevojensky veleni Talibanu, mozna vcetne Mully Omara...
    FILIPANDEL
    FILIPANDEL --- ---
    MEKKZ: talibanska demostrace je nesmysl, ne:]
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    no nemec co jsem s nim bydlel byl ve quette o den dele a tak mel moznost videt Talibi demostrovat na ulici proti vlade a mistni mu rikali at radsi nechodi blize :)
    me v quette nekontrolovali ani jednou a to jsme se tam v noci prochazeli porad, zacinal ramadan a nam treba v 1 v noci doslo ze nemame jidlo :)

    je tam taky skola kde nas premluvili udelat hodinu pro kluky a holky co se ucili anglicky. fakt jsem nemel pocit ohrozeni. kdyby tam nekdo chtel zaskocit muzu predat adresu.
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    + se na snizeny bezpectnosti podileji ruzny skupiny usilujici o nezavislost Bluchistanu ...
    FILIPANDEL
    FILIPANDEL --- ---
    MEKKZ: na to jak je Quetta blizko kandaci a ze je to posledni misto kde byl spatren mullah omar uhanejci na motorce na chaman, je to prekvapive taliban free mesto..spis si tam dela shia/sunna bordel mezi sebou
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    MEKKZ: je to fajn mesto, kdybysme nemuseli vokazovat pas na kazdy druhy krizovatce, tak se tam asi taky zdrzime dyl ... takhle po par dnech vlak do Pindi ...
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    v Quette je nejvetsi problem s Pasthunama a jejich zalibou v chlapcich :) a pak to ze te tam nechtej v hotelech pac se bojej o tvoji/svoji bezpecnost.
    jinak ja tam byl pred 3 mesicema 3 tydny a zadny problem.
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    FILIPANDEL: ale ty vetsinou nemaj problem s tim, kdyz clovek vyrazi po setmeni do mesta :)
    FILIPANDEL
    FILIPANDEL --- ---
    a prodavace a vokukovace a deticky a pejsky ;]]
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    jedinej opruz je, ze clovek ma v tech rizikovejsich oblastech jako je treba Quetta nebo Peshawar porad za prdeli cajty a vojaky ...
    NAMASTE
    NAMASTE --- ---
    Ja si to tak myslela,diky..
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    NAMASTE: jsem v Pakistanu posledni zhruba tri tydny ... a i kdyz to zvenku asi vypada vcelku divoce, na miste clovek zjisti ze to zase tak horky neni ... na KKH jsou ted sice useky, ktery clovek nemuze absolvovat na kole (napr. Chillas - Besham), ale celkove jsou Nothern Areas jednou z nejbezpecnejsich oblasti v Pakosi ... a mozna taky tou nejhezci :)
    NAMASTE
    NAMASTE --- ---
    Prosim dotaz,jste nekdo nebo byl jste v blizke minulosti v Pakistanu?Chystame se v cervnu,trasa Islamabad -Kashgar.Chceme jit treky v okoli Gilgitu,K2 a Gondogoro trek.Kvuli soucasny politicky situaci to ale stale zvazujem,kvuli bezpecn.Diky za kazde info,ci tipy na treky apod.
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    YARIN: taky jsem s tım chvılku valcıl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam