• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ADETKAStavebně-historický průzkum
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    tak v pondli to bylo pekne, i kdyz jsem pekne kosnul. V patek se jdeme s Ryklem zase podivat na Krizovnickem namesti na zaklady Juditina mostu, sraz u Mostecke veze a ted nevim jestli ve tri nebo v pul ctvrte, v pripade zajmu upresnim
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    já bych se připojila ráda, jen mám jako prioritu že mi v zimě nesmí sněžit do baráku....
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    FALLIE: tak to nevypada,ze by se k nam nekdo pripojil, skoda...
    MOREMUZ
    MOREMUZ --- ---
    skabrada ma taky prednasky v pardubkach na magisterskym studiu. vidim, ze nejen ja si jeho prednasky uzivam
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    vsichni milovnici SHP:
    Domluvili jsme se s Ryklem na terenni vyklad SHP v Odolene vode (stredoveka tvrz), sraz v Kobylisich pred katastralnim uradem v pondeli 22.10. v 15:35 na zastavce 370 (nast. 0)
    IFKA
    IFKA --- ---
    tak to nevím, co si vybrat, podle textu to má být jeden z typů základů stavby- zbylé dva typy jsou dům postavený na desce a dům postavený na vyhloubeném sklepení..
    PORSENA
    PORSENA --- ---
    káblová ryha, šachta, kanál, inštalačný kanál, kolektor inžinierskych sietí, alebo len kolektor.
    Stačí si vybrat :)
    IFKA
    IFKA --- ---
    Nevím,jestli jsem tu správně, ale zkusím:
    Ahoj, potřebovala bych odbornou radu ohledně stavitelské terminologie.
    Zkusím to slovo popsat a doufám, že ho někdo znáte:) Takže:
    úzká škvíra ve spodu budovy (asi pod podlahou), která slouží na pokádání rsp. vedení kabelů, trubek apod.
    Doufám, že jsem to vysvětlila ne moc popleteně.. a že někdo to slovo znáte:) Díky.
    JANITH
    JANITH --- ---
    skabrada ma ty prednasky na Katolicky teologicky fakulte, Thakurova 3, P6 (hned vedle stavarny) je to ve stredu od 16:20.. http://is.cuni.cz/studium/rozvrh/ir_udalost_rozvrh_ucitel_seznam.php?stev_fak=11260&verze=20071&ucitel=02183
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    tak beru zpet, ted jsem si to overil, Rykl je fakt docentem, ani se nepochlubil
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    ADETKA: Tak poslední info: Michael Rykl je docentem od 1.7. 2007 vzhledem k tomu že na FA může být člověk docentem, ale nemusí být doktorem. (Má to co dělat se specifickými obory
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    JANITH: Škabrada je dobrej, jeho Historicky stavby na FA patrily k tem lepsim predmetum, skoda, ze prsel na PSA
    JANITH
    JANITH --- ---
    u nas ve skole - na KTF UK - ted mame prednasky Konstrukce historickych staveb, vede to prof. Skabrada. zatim byla jen prvni hodina, ale vypada to zajimave...
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    ech to bylo
    FALLIE:
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    PROMETHEA: Echt měla jsem dojem že docenturu má nekdy od jara, dělal obojí dohromady. Btw. na rektorátě na nástěnce visí uznané habilitační práce a Rykl je mezi nima. Tož si myslím, že docentem je.
    Hauserová (snad) má teď zase i prváky.
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    občas bývají zajímavý přednášky či semináře na Centru mediavelistických studií, možno se tam setkat i s historiky a archeology
    http://cms.flu.cas.cz/index.php
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    FALLIE: tyjo, to si umim predstavit!!
    praveze jsem k ni taky chodila na DA 2 a bylo to bajecny...jedinej predmet u kteryho jsem poslouchala vyklad s otevrenou pusou :D
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    CATHERINE: jo, jsem tam doktorand a michal Rykl opravdu docent neni :-) neni ani PhD, i kdyz vedomosti ma na profesuru. Potkal jsem u Rykla nejakou studentku, ktera prave rozjizdi tu podporu zdola.
    modul me zajima takjakotak, i kdyz asi z druhy strany, abych vedel, cim budu studenty týrat :-D

    PROMETHEA: Hauserová na skole je, ale uci akorat doktorandy a myslim, ze ji nechali jeden krouzek DA2, to je všechno :-( Coz je velka skoda, ja jsem u ni kdysi davno na to DA2 chodil a bylo to skvele a loni, kdyz nas mela jako ty doktorandy, bylo to jeste lepsi (4 lidi v kruhu, to je sen :-D)
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    hej, hauserova je na skole a dokonce bude otvirat (mozna) novy obor?
    to je super! naposled jsem s ni mluvila asi pred dvema lety a to vypadalo, ze bude muset odejit....tak nakonec zustala..to je fajne..potesi!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam