• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ADETKAStavebně-historický průzkum
    DESMOND
    DESMOND --- ---
    em, výhledu
    DESMOND
    DESMOND --- ---
    Renovace památek 1 - průzkumníkova tornička

    ale pohořel jsem na zkoušce, Nevěděl jsem, že Ermitáž je poustevna :( Trajáž žbrdlínka na popínavé kytky a Belveder místo krásného váhledu :)
    DESMOND
    DESMOND --- ---
    ADETKA: ukazovátko mam :) ale nevím, proč na sobě máte s Katkou všechno přivázané, vy se potápíte??
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    DESMOND: :o) já mám na prvním místě teplé spodní prádlo a čaj, pak přichází na řadu tužka na provázku nejlépe s gumou a metr na provázku, desky bez kšandy
    /a co bych nosila kdybych .... /
    něco pod zadek (kdybych měla rozkládací stoličku tak ji nosím), baterku (čelovku), laserové měřidlo (pípák), l. ukazovátko (na dorozumívání se s ostatními)
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    DESMOND: ani by clovek nerekl, jak je super ty zavesene A3 desky, volny ruce jsou k nezaplaceni
    PORSENA
    PORSENA --- ---
    DESMOND: človek neskúma stále hradné zrúcaniny v hustých lesoch :)
    DESMOND
    DESMOND --- ---
    Tak děvčata, právě čtu seznam povinné výbavy stavebně historického průzkumníka:

    kromě všelikých měřidel, desky A3 zavěšené na krku, nerozmívatelné fixy, dalekohled, kompas, lampa, olovnice, velký deštník, nůž a zdravodní pomůcky.

    Máte ve výbavě všechno? :)
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    CATHERINE: nebyl... Pracovni soukoli me drti natolik, ze jsem si nikdy jeste nenasel cas :-( ale snad to jednou prijde :)
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    FALLIE: zatím mi dělá problém pochopit myšlenkové pochody někoho kdo pravidelně vysypává odpadkový koš za nejbližší dveře a nikoli do popelnice v přízemí baráku

    ale ano je to výlet do všech těch jmenovaných destinací...
    PORSENA
    PORSENA --- ---
    CATHERINE: co to je to zadymene? vnutro ciernej kuchyne?
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    CATHERINE: to je z Havelaku? Rykl o tom luvi jako o exkurzi do Moldavie, Bulharska a Ruminska za cenu pržské tramvajenky :D
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    krása....
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    Anketa o nejpohádkovější hrad či zámek :o) zapojte se taky...
    http://www.npu.cz/zprist/anketa/
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    Dokončení restaurováni gotických maleb v kostele sv. Benedikta v Krnově
    http://www.npu.cz/prur/novin/?news[detail]=2662
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    Nabídka dlouhodobější brigády pro studenty
    Inventarizace prvků (doukumentace na místě a soupis na počítači)
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    Pro studenty FA ČVUT : Každou středu od 15:00 je pod vedením paní Hauserové oživen studenský kroužek. Hovory na různá historická i nehistorická témata. Jste srdečně zváni.
    ADETKA
    ADETKA --- ---
    protože je dostatečně blízko a zároveň je toho na ní mnoho k vidění a k prozkoumání
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    CATHERINE: je to taková Ryklova oblíbená tvrz :-) myslim, ze se tam pojede jeste mnohokrat
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    Tak, pokud bude jeste nekdy moznost, urcite se jedte s Ryklem do tech Litovic podivat, urcite to stoji zato. Je to uzasna oncentrace vsech moznych zajimavych veci, kvuli kterym by se jinak muselo sjezdit takovejch 5 - 6 objektu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam