• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    Z47TCLogistika - import/export - kamionová, letecká i lodní přeprava
    KHOLIS_T
    KHOLIS_T --- ---
    Ahoj, menší spam. Mám tady zámkový hliníkový plechy do náklaďáku, asi 10, v různým stavu, kdyby někde chtěl, pošta.
    KOKON
    KOKON --- ---
    Neumíte někdo prosím vytížení do Nemecka / Holandska jedu prazdnou dodavkou s privesem z Prahy do Amsteru dodavka l2h2 prives 4,2*1,5*1,8m...? Do kazdeho lze nalozit 1100kg. 24.7. ale datum i trasa flexibilní. Dopředu díky
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud byste tu měl někdo školení E3 od ÚCL, tak pošta.
    Díky!
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    Bigboxy do Slovinska tu nekdo umi?
    SM3
    SM3 --- ---
    Děláte tu někdo Ázerbájdžán, Kazachstán a okolní státy?
    Ideálně pozemka.
    SM3
    SM3 --- ---
    Řešíte tu někdo vlakovou nákladní dopravu? Potřeboval bych vlak z Turecka, pokud umíte někdo řešit, tak pošta.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj, chtel bych si udelat papiry na VZV. Nemate tip? Dekuji. Praha a okoli.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SM3: super, děkuji; takže kamarád, co má v Praze ve skleníku tuto rostlinu, může listy prodávat bez omezení a obav z importované konkurence :)
    SM3
    SM3 --- ---
    MATHEZ: Vypadá to tak, viz Eagri.cz

    „Rostliny, kromě plodů (18.1./4AI) - rostliny pocházejí ze země uznané za prostou Candidatus Liberibacter spp., původce choroby citrusů nazývané Huanglongbing disease/ citrus greening, v souladu s postupem podle čl. 18 odst. 2 směrnice 2000/29/ES 13).“
    https://eagri.cz/public/web/file/62024/Dovozni_manual_CR_2019_21032019_version_2_13.pdf

    Zvláštní požadavky, které musí být splněny při dovozu a přemísťování rostlin, rostlinných produktů a jiných předmětů (ÚKZÚZ)
    https://eagri.cz/public/web/ukzuz/portal/skodlive-organismy/legislativa/legislativa-cr/100507179.html
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    Prosím, co je pravdy na tvrzení, že se nesmí dovážet čerstvé listy rostliny Citrus hystrix?
    Pokud to chápu správně, tak toto omezení existuje kvůli obavě o zavlečení parazitů?
    Děkuji
    SM3
    SM3 --- ---
    Sháním dva autopřepravníky, nakládka 30. 6.(8x auto) Praha do PL, pokud byste měl někdo možnosnost nebo tip na někoho, tak pošta.
    SM3
    SM3 --- ---
    Máte někdo tip na půjčovnu VZV, potřebuji aby s tím někdo dojel na určitou hodinu v okolí Prahy ke kamionu a složil s tím návěs a zase si to odvezl.
    SM3
    SM3 --- ---
    POHODAVOLE: Tak jasně ,) Podobných firem jsem oslovil několik i mimo ČR, občas jsou ty rozdíly v ceně propastné, ale pokud by to dělal někdo tady, tak dam asi raději vydělat zde ,)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SM3: zkus havetrans 😀
    SM3
    SM3 --- ---
    Děláte někdo převoz aut na autopřepravnících - kamionech?
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    SM3: vždyť jo, mobilheim není tak unikátní věc, aby se musel táhnout přes celou Evropu.
    SM3
    SM3 --- ---
    NYKRUK: No, zatím jsem dostal nabídku cca 190 000kč, vychází draze ta cesta po UK pro cizince. Dostat to z Evropského přístavu do ČR už problém není, ikdyž to není taky zadarmo.
    Taky jsem chtěl napsat, že se jí to tady vyplatí pak koupit, ale ono když koukneš na dnešní ceny... Samozřejmě záleží v jakém to má stavu v UK. Další věc je pak vyřešení celníků/dokladů, jestli bude potřeba něco platit...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    MARTENX: je to moc široký cena bude nesmyslná a mobilheim si koupí v ČR, až se jí dozví.
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    SM3: Tak jsem jí poptal (je to pro kamarádku) a píše:

    Heled je to 10.8x3.6x3.2 m...a vahu nevim, to se vejde na ten nejlehci tehle rozmeru. Oni to nalozi navijakem...

    Tak nevim kolik to může mít… z Rotterdamu do ČR už by někoho měla, ale jak to dostat z UK to nevíme..

    Díky moc!
    SM3
    SM3 --- ---
    MARTENX: Určitě by to šlo, jde víceméně všechno, pokud je to legal, pak už je to jen otázka ceny.
    Dej mi rozměry / váhu a ozvu se ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam