• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OOPSMulti-Touch: novy zpusob ovladani PC
    WIMPY
    WIMPY --- ---
    To byla reakce na toto, ale nejak nevyslo citovani...
    CLAD: tak sezen nejakou kocku, co tam bude u toho stat, hrat si s tim a spulit prdelku...
    WIMPY
    WIMPY --- ---
    No a jeste se mi splasi kobyla... a to by nebylo asi uplne ok...
    OOPS
    OOPS --- ---
    ty brdo kucii, ten OpenTouch sux. Teda zkompiloval sem uplne vsecko pod Mac OSX, ale buh vi co s tim :D jako nejak to asi funguje, ale nevim co presne to ma delat, protoze to co to dela tomu typkovi na tech videich mi nedela a pritom mi bezi ta sama app.
    OOPS
    OOPS --- ---
    WIMPY: btw: da se na tom i surfovat ... atp.
    OOPS
    OOPS --- ---
    WIMPY: hrej si s tim ... proste si s tim jednoduse hrej celou dobu, a jakmile pujde nekdo kolem tam mu to ukaz :)
    WIMPY
    WIMPY --- ---
    Pripomina mi to Cervenyho Trpaslika, jak Rimmer varil a pomahali mu pri tom robici...
    WIMPY
    WIMPY --- ---
    Mno ja teda nevim, co sem chodi za ztroskotance... ale ja anglicky temer neumim, ale kdyz je nekde napis, velkej jako krava, "TOUCH" tak na to nebudu asi jenom cumet jak tele na novy vrata, ale sahnu si ne? Tady jsou ty lidi fakt tisic let za horizontem...
    OOPS
    OOPS --- ---
    A mame to tu :) Microsoft ThinSight http://bink.nu/news/microsoft-thinsight.aspx ... viz. http://www.youtube.com/watch?v=v_MAtjOlRqE ... kdo to postavi? .)
    OOPS
    OOPS --- ---
    smoke sme vyresili tim, ze sme na MT polozili vizitky, takze to furt neco dela a lidi to uz laka vic.
    CLAD
    CLAD --- ---
    tak sezen nejakou kocku, co tam bude u toho stat, hrat si s tim a spulit prdelku...
    WIMPY
    WIMPY --- ---
    mmch... mluvim, resp. pisu, o multitouchi na invexu.
    WIMPY
    WIMPY --- ---
    Dneska byl trosku problem pri zmene svetelnych podminek rozjet gogle earth, ale nakonec se povedlo. Jinak ty kravataci jsou nejaky divny... temer vubec je to nezajima. Na druhym MT nam bezi demosmoke a oni si na to ani nesahnou... Si asi mysli, ze to bude multitouchovat za ne nebo co :-)
    CLAD
    CLAD --- ---
    google earth na invexu

    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    OOPS: Ty jo, takovej detektor stoji za shlidnuti sam o sobe :-)
    OOPS
    OOPS --- ---
    ADAMJ: ne, nyxaky to automaticky detekuje po prilozeni ruky na multitouch a spusti alarm! :D
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    OOPS: Zavedete nejakej zvlastni stisk ruky pro nyxaky? ;-))
    CMAN
    CMAN --- ---
    toz dokumentujte at se pak muzem potesit i my co se tam na kukacku nedostanem :)
    OOPS
    OOPS --- ---
    Nakonec se povedlo. Az nekde sezenu kameru, tak to natocime a hodime sem video. (kdyby me ti zmrdi minuly tyden tu HD kameru neukradli tak uz to visi ... grrr) .. jinak dnes to je strasnej fofr vsecko sbalit a odvest na invex. Kdo si to bude chtit vyzkouset, jsme v pavilonu A2 (cca uprostred) - budeme tam mit 2 multitouche. Clad a ja tam budem v utery, mozna ve stredu. Po zbytek tydne tam budou kluci, kteri vam vsecko ukazou. Let's rock on!
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    OOPS: Super :-)
    CLAD
    CLAD --- ---
    uff, tak se povedlo...? jsem zvedavej na vecer...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam