• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OOPSMulti-Touch: novy zpusob ovladani PC
    ALERT
    ALERT --- ---
    ALTA: jsem netusil, ze to tu vsichni delate.. hezky
    ALTA
    ALTA --- ---
    ALERT: znamy ale dobry :)
    ALTA
    ALTA --- ---
    MARURA: no ja videla podobny videa i z jinejch baru, evidentne se to chytlo, pekny to je taky chci :))

    ALERT: no v coffee shopu by byl uspech zarucenej to je fakt :) mi pripomelo nas "multitouch stolecek" rok a pul zpatky na czteku, nasli se lidi co tam stravili hodinu..:))


    [by xdeu&clad] :)
    MARURA
    MARURA --- ---
    ALERT: noo pokud zrovna neovladas mys palcem u nohy tak bych rekla ze to jde snadno....:-)
    ALERT
    ALERT --- ---
    MARURA: kdyz uz jsme u toho..tak mi posledni dobou trochu stvou ty tvoje x ..kdo se na to ma mysi trefovat :)
    MARURA
    MARURA --- ---
    ALERT: :-D ja si musela sedet na ruce abych to sem nepastla! rikala jsem si:"no tak to uz vsichni videli aspon stokrat..odkaz tu sice nejak zda se neni ale to vsichni znaj...nebud za tululum.."chichi tak sto vzal za me :-))
    MARURA
    MARURA --- ---
    ALTA: jej to mi zrovna nekdo tuhle ukazoval pry to funguje nekde v Londyne nejakay desne posh bar v Soho nebo tak neco :-)....me to hodne pripomina
    praci Zachary Liebermana a Golana Levina x (je tam tez link na You Tube)
    ALERT
    ALERT --- ---
    ALTA: bar nebo coffe shop? :)

    a tady fakt neprobehlo tohle moje oblibene nebo jsem to jen nevyfiltroval?
    http://www.youtube.com/results?search_query=reactable&search=Search
    jsem si vzpomnel s tema sklenickama
    ALTA
    ALTA --- ---
    a udelate mi kluci takovejhle bar az si otevru hospodu? http://www.youtube.com/watch?v=qTwcageiJnM&feature=related :)
    BOBXAN
    BOBXAN --- ---
    OOPS:
    mno maya je k tomu dostavat do ni veci live, taknak rekl bych "predpripravena"...
    CLAD
    CLAD --- ---
    OOPS: ja ti nevim, bude nam na MT k necemu zpracovavat bitmapy? to bych resil 3d rozhranim, akcelerovanym, v tomhle ohledu uplne bezproblemovym, vyresenym. ja bych ti spis rad pripomnel tu fyziku, kterou jsi mi sliboval a ukazoval pred pul rokem.
    OOPS
    OOPS --- ---
    JTR, CLAD: prvni tyden v unoru nachystam nejake fer veci (posledni dobou se ucim zpracovavat bitmapy pomoci konvolucnich matic, transformace barev atp.) a druhy tyden bych udelal nejaky workshop ve Phasi...
    JTR
    JTR --- ---
    OOPS:
    to je fakt, ze by se to mohlo nekam pohnout, vyrabime dalsi verzi multitouche s ultrawide projektorem a vychytanym povrchem, tentokrat by to nemel byt table, ale board o uhlopricce 65"
    CLAD
    CLAD --- ---
    OOPS: stary :) tohodle typka mame projetyho celyho... hele, ja bych uz rad zasnul nad necim od tebe, jak pokracujes?
    CLAD
    CLAD --- ---
    me to prijde jako starsi verze Zcamu, vyuzivajici IR svetlo. ostatne tohle bysme meli byt schopni postavit. asi :)

    btw, headtracking skrz wii je hotov, mame uz i vlastni software.
    JTR
    JTR --- ---
    ALERT
    ALERT --- ---
    CLAD: aha
    ale stejne by bylo prijemnejsi na ten screen rovnou sahat ;)

    trochu ot, ale doporucuju shlednout zacatek tohohle: http://www.coleran.com/markcoleranreell.html

    je to chlapik, co vymysli podobne veci do filmu.. i hodne grafiky, ale vubec je to hezky ;)
    OOPS
    OOPS --- ---
    CLAD: tak to je boring ... uz sem si rikal, ze to je dal ... ale takhle ... pfff .. :) - nicmene verim, ze by tohle slo v opencv i bez IR LED. Mel bys na obrazovce nejakou sablonu, rozprostrel bys prsty na sablonu, kterou by snimala kamera - dal bys snimat a ty body by se namapovali napr. na konecky prstu ... a tim padem to je (moreless).
    CLAD
    CLAD --- ---
    OOPS: ten typek ma rukavice, pravdepodobne s IR ledkama...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam