• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIGREChambara / Chanbara - Samurai Cinema (Akira Kurosawa, Kihachi Okamoto, Masaki Kobayashi, Hideo Gosha.. a dalsi)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    SKATEMURAI:
    kde je ta prichut? :)
    PNS
    PNS --- ---
    PNS
    PNS --- ---
    Právě koukám na včerejší záznam Skryt. ostří, když mě tam cosi trklo- zabrowsil jsem na IMDB a skutečně- jak v Ostří tak v Seibeiovi se objevuje stejná postava prostoduchého sluhy hlav. hrdinů jménem Naota v podání stejného herce (Hiroshi Kanbe).
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    PNS:
    dokonce s titulky, kdybych to nevidel uz tolikrat a mel televizi, tak se na to i kouknu :)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    PNS: zazrak... a Seibeie jsme prosvihli:(
    PNS
    PNS --- ---
    SKATEMURAI: Myslím že nebudeš zklamaný, mně se to líbilo moc, na tolik, že jsem k tomu opravil naprosto otřesné titulky z www.titulky.com
    PNS
    PNS --- ---
    DOPLNĚNÍ:
    Takže na ČT2 po Jamadovi skutečně nastupuje starý dobrý Kurosawa, v listopadu konkrétně a Krvavý trůn (úterý 17. 11. 2009 ve 23:30) a Tři zločinci ve skryté pevnosti (aka Skrytá pevnost, úterý 24. 11. 2009 v 00:00)
    http://www.ceskatelevize.cz./poradyaz/fk.php
    PNS
    PNS --- ---
    V neděli na ČT2 kolem 22:30, po "Plovárně".
    Projížděl jsem teď tv program a vypadá to, že se jednalo jenom o nějaké nedopatření v dramaturgii ČT2, protože člověk by čekal, že za týden budou dávat ještě minimálně třetí z Jamadovské trilogie, film Bushi no Ichibun, ale bude tam něco norského, nebo co.
    Takže z chambara nocí na čt2 zbyly prozatím (?) níže uvedené dva filmy, aktuálně Skryté ostří 15.11.09 ve 22:25 ČT2
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    PNS:
    ale, ze by se nekdo v CT umoudril a konecne pokrocil z omseleho filmoveho kruhu Kurosawy, aneb cesky divak stejnak nic nezna, tak proc davat jine autory?

    pristup s Yamadou hodnotim velice kladne :)
    PNS
    PNS --- ---
    Ahoj lidi, poslední dobou bohužel moc chambaru nestíhám, o to víc potěší, že čt2 do těchto vod opět zabrousila- takže zatímco minulou neděli dávali Tasogare Seibei (aka Soumrak), tuto neděli to bude Hidden Blade :-)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    TIGRE: to obsazeni mi pripomina hrozne filmu co jsem ted videla:) akorat tam chybi sonny chiba a byla by to konspirace klanu Yagyu:)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    nj na undeground to vypada :)
    Z_E_R_O
    Z_E_R_O --- ---
    TIGRE: Na IMDb 39 hlasů, z toho jeden ženský. Na britském Amazonu to vrátí jen: Renegade Ninjas Versus Chuck Norris. Tak tomu říkám kultovní klasika rovnou bez zhlédnutí :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    aha jasny :) no ja ted nemuzu, ale pak zkusim kouknout na KG jestli nebude neco tam :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SKATEMURAI: jj proc ? podotykam ze v cechach popularni Sogunovi nindzove to nejsou :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Tohle vypada zajimave - nevidel nekdo ?!
    http://www.imdb.com/title/tt0165218/
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    absolutne nemam predstavu :/
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    nevite, kdo je tohle, nebo kde jeste hral? vim, ze jsem ho v nejakym filmu urcite videl... (konkretni snimek je z Yojimba)

    KERBOT
    KERBOT --- ---
    upoutavka na posledni promitani ze serie jidaigeki - chambara

    [ KERBOT @ Promítání v Utopii aneb Monkey Kru uvádí.... ]
    KERBOT
    KERBOT --- ---
    zitra, zacatek 18:30
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam