• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIGREChambara / Chanbara - Samurai Cinema (Akira Kurosawa, Kihachi Okamoto, Masaki Kobayashi, Hideo Gosha.. a dalsi)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    PNS:
    ale, ze by se nekdo v CT umoudril a konecne pokrocil z omseleho filmoveho kruhu Kurosawy, aneb cesky divak stejnak nic nezna, tak proc davat jine autory?

    pristup s Yamadou hodnotim velice kladne :)
    PNS
    PNS --- ---
    Ahoj lidi, poslední dobou bohužel moc chambaru nestíhám, o to víc potěší, že čt2 do těchto vod opět zabrousila- takže zatímco minulou neděli dávali Tasogare Seibei (aka Soumrak), tuto neděli to bude Hidden Blade :-)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    TIGRE: to obsazeni mi pripomina hrozne filmu co jsem ted videla:) akorat tam chybi sonny chiba a byla by to konspirace klanu Yagyu:)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    nj na undeground to vypada :)
    Z_E_R_O
    Z_E_R_O --- ---
    TIGRE: Na IMDb 39 hlasů, z toho jeden ženský. Na britském Amazonu to vrátí jen: Renegade Ninjas Versus Chuck Norris. Tak tomu říkám kultovní klasika rovnou bez zhlédnutí :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    aha jasny :) no ja ted nemuzu, ale pak zkusim kouknout na KG jestli nebude neco tam :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    SKATEMURAI: jj proc ? podotykam ze v cechach popularni Sogunovi nindzove to nejsou :)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    Tohle vypada zajimave - nevidel nekdo ?!
    http://www.imdb.com/title/tt0165218/
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    absolutne nemam predstavu :/
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    nevite, kdo je tohle, nebo kde jeste hral? vim, ze jsem ho v nejakym filmu urcite videl... (konkretni snimek je z Yojimba)

    KERBOT
    KERBOT --- ---
    upoutavka na posledni promitani ze serie jidaigeki - chambara

    [ KERBOT @ Promítání v Utopii aneb Monkey Kru uvádí.... ]
    KERBOT
    KERBOT --- ---
    zitra, zacatek 18:30
    KERBOT
    KERBOT --- ---
    dnes!
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    jake to je?
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    SKATEMURAI:
    diakritika je svinstvo, bych zrusil uplne :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    SKATEMURAI:
    co na nich nejde? :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SKATEMURAI: cca od sesteho dilu uz cesky titulky ani neshanim - myslim ze nejsou. Jsem rad, kdyz sezenu anglicky (obcas to byl problem). Nemluvej tam zas tak moc, aby to i horsi anglictinar nedal.. ;)
    MURPHY
    MURPHY --- ---
    SKATEMURAI: jo, to mám, ale je to 13 dvd
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SKATEMURAI: "nejvic" by sis mel nechat na pozdeji. Jeste te par filmu ceka ;).

    Ze zacatku je dobrej dil treti - kde se odhali neco z jeho minulosti. Pak je dobrej dil, kde poprve je poradne krev (nevim presne kde). V druhe pulce se mi libil 17ty dil, kde je dobrej protivnik.
    Kazdopadne chci rict, ze cela serie o Zatoichim je vyborna. Urcite ale ne pro kazdeho - vzdyt se zapletky vicemene opakuji a zloduchy hraji i nekdy stale stejni herci (v kazdem dile zabiti - jako kenny :)). Vse ale stoji na charakteru Ichiho, ktery je vskutku originalni.

    ad obycejnost: takovy dojem z nej tedy vubec nemam. Asi to prijde z dalsimi dily. Naopak je velice neobycejny - vynikajici sermir ("nedokazu si predstavit, jaky bys byl sermir, kdybys nebyl slepy") se skoro nadprirozenymi smysly. Me osobne vzdy potesi jeho pohrdani falesnymi autoritami a jesitnost a tvrdohlavost - a to i tvari v tvar proti osvicenym mnichum, kteri pokouseji jeho pevny charakter.
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    KERBOT: uz jsem nad tim zlomil hul .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam