• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THERESAS*K*A*T*E**street fashion**
    VENDETA
    VENDETA --- ---
    Kdyz uz jsme u tech bot... Pred rokem a pul jsem si nahodne koupila tyhle, meli posledni par akorat v mem cisle a i kdyz se mi do nich kvuli barve moc nechtelo, musim rict, ze to jsou 2. nejkvalitnejsi skejt boty, co jsem kdy mela (1. jednoznacne Adio Opus). Nosene skoro denodenne (na skejtu nejezdim), nikde se netrhaj, podrazka jak nova a ani nohy z nich nesmrdi ;) Muzu jen doporucit

    VENDETA
    VENDETA --- ---

    MMSPOON: Circa boty jsou vrchol nekvality! Do mesice KO pri obyc. noseni!
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    MMSPOON: Jsou hezký, ale promodely jakejkoliv bot na skatu odejdou stejně rychle jako jakýkoliv jiný... už jak vidím semišovou špičku tak za týden díra.
    FAKOLY
    FAKOLY --- ---
    Ahoj, sháním snapback čapku z druhý ruky: najdete doma nějakou přebývající ?
    MMSPOON
    MMSPOON --- ---
    Vždycky se mi líbil styl ježdění Jimmiho Carlina a teď jsem se dozvěděl na boardstar.cz, že má nový promodel u C1rca. Skvělýýýý!
    https://www.youtube.com/watch?v=ei65syM-3ME

    LACIF
    LACIF --- ---
    TOMII23
    TOMII23 --- ---
    LACIF: Značka éS už skončila,už je pouze z toho tria jen Etnies a Emerica :-/,poslední éS kolekce byla Jaro 2012 (16.let byla na světe) :-) .Doba kdy jsme zašli do slunce v Senovážný a koupily si model bot,který opravdu stál za to je dávno pryč.Na ebay se občas nějaký starší modely bot najdou,ale ty co je prodávají jsou s cenou opravdu top,protože vědí,že tato značka bude mít časem cenu :-)
    LACIF
    LACIF --- ---
    cus, netusite pls někdo, jestli v CR někdo dealuje boty znacky ES?


    (moc to nechapu, pac dřív byly etnies, es emerica jedna firma myslim, ale esy proste nemuzu sehnat)

    THX4infO
    NENICA
    NENICA --- ---
    PATT82: doporučuju, kvalitní materiál za super cenu. Přítelovi se podařilo vyprat červenou mikinu s bílým Pattern trikem, takže bylo růžové, ale po čase se vyprala i ta růžová a máme zase pěkné bílé tričko :)
    PATT82
    PATT82 --- ---
    Něco z jiného soudku, Pattern má novou kolekci, skate to není, ale street fashion určitě ano:)
    Photobucket
    Photobucket
    Photobucket
    NENICA
    NENICA --- ---
    PATT82: nějaké novinky na zimu budou?
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Na DBH se teď pár kousku docela povedlo, zatím máme skladem.

    Páni



    Dámy



    Komu padne něco do oka může napsat do pošty.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MAGULEE: v yame do konce dubna, v ruzi nevim, zjistim- ale asi to bude stejne;))
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    Nabízím skate kompleta, deska 2x jetá( 7,5" šířka) , trucky Ruckus, kola 52 mm, ložiska Abec 8

    pište do pošty, dík
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    SIEGR: to vypada dobre, jak dlouho ta akce trva?
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    tak ja pridam info.. ve skateshopech Tornado Černá ruze a Yama je akce 1+2 (vyber tri veci, zaplat jen jednu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam