• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    jsem zvedava kolik tam prijde lidi
    MOSQUITKA
    MOSQUITKA --- ---
    super nápad:o)) jsem moc zvedavá jak nato budou naši spoluobčané reagovat :o))
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    takze pod tihou argumentu,ktere jsme predhodili Zoltanovi, zamrzneme vsichni na 2 minuty!
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Ale ma to taky svoje. No ucvvidime, jak to dopadne ;)
    ANDROMEDA
    ANDROMEDA --- ---
    těším se na společné zmrznutíčko, juchůch
    SYKES
    SYKES --- ---
    ZOLTAN: na tom Trafalgaru to bylo az moc, lidi se nehybali skrz zmrzliky ... Grand Central mi prisel vtipnejsi, a hlavne lip natocenej :))
    jinak marne premyslim, jak by asi bylo trapne/vhodne na Muzeu rozlozit tam stativ a cvaknout to :)) asi fakt lepsi jen video zaznam :)
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    Haha jim lidi tleskaj jsem zvedava jestli to pochopi Prazaci :-) Mno tesim se a prijdu si taky zmrznout :-)
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Rossman je dole v metru, u vchodu do meter. Cekejte oraqnzovou bojku, jako Londyn me polozil, kolik lidi ztuhlo. Cekal jsem par lidi, ale ze ztuhne cely namesti, jako to bylo husty :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ZOLTAN: rozhodně dorazím:-)
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    jen si nevybavuju kde je Rossman drug store
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    jen si nevybavuju kde je Rossman drug store
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    nebo dostane po cuni od nejakejch nervoznejsich spoluobcanu :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    doufam ze sem pak nekdo hodi podobnej odkaz na spot.... dobra aktivita.... dem teda zmrznout... 17 hodka je vcelku špička tak to muže bejt ftipny... je dost možný, že když človek zmrzne blbe ze ho dav lidi ,ponese, ssebou do metra... :)
    POLARKA
    POLARKA --- ---
    taky bych sla :o)
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    doggy : prijdu zmrznout ;]
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Aha, Doggy me predbehl, zitra bude link na povanku :)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    [ ZOLTAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Freezing Prague 2008

    Kdy: 18.3.2008

    Kde: Vestibul metra Muzeum před drogerií Rossman

    Sraz: 17:00

    Začátek akce: 17:10

    Popis akce: Zmrznutí na místě v jednu chvíli tolika lidí, kolik se sejde. Pokud zrovna jíte banán, tak uprostřed kousnutí, po dobu jedné minuty.

    Sejdeme se před drogerií Rossman, vestibul metra Muzeum v 17:00. V 17:09 sejde do vestibulu člověk, oblečený celý do oranžového. Obejde celou pasáž, aby všechny upozornil, že akce za chvíli začne a zhruba před vchodem do drogerie Rossman „zmrzne.“ Budiž to považováno za signál pro všechny. Lavinovou reakci zmrzneme všichni v pozici, v jaké se právě nacházíme. Nemusíte tedy vidět přímo na něj a čekat, kdy zmrzne. Stačí vidět na dalšího účastníka, můžeme se tak rozptýlit po velkém prostoru. Po jedné minutě oranžový člověk „rozmrzne“ a rozejdeme se.

    Doba trvání: 1 minuta

    Slash mob stejné téma v USA:
    http://www.youtube.com/watch?v=jwMj3PJDxuo
    ANDROMEDA
    ANDROMEDA --- ---
    propagace bude až budeme mít přihlášený lidi, neboť koho psát na plakáty??
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ANDROMEDA: to zní dobře! jen by to chtělo větší propagaci. nebo je to tajný?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam