• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHHappeningy, recesistické akce, divadlo jinak & jiné zajímavosti...
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: snad enni problem zmrznout kdyz vidim ze mrznou lidi bliz k centru... tak primitivni a pritom tak ucine, jak rika klasik
    podle hodinek je to nesmysl... zkus si to prosim aspon predem predstavit nez to napises
    BOAR
    BOAR --- ---
    ja jsem si vsiml, ze se zmrzlo, podle chlapka co byl na kraji silnice. jinak oranzovyho jsem videl az po akci, stal tam s nejakyma lidma a kecali, jestli pujdou na pivko :-)
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    (já se s váma nechci hádat - jen tak pro info:)
    LALINA: no, v tý "zprávě" bylo, že se to má řídit lavinově a když jsem tohle v 17:09 zkusil s kámoškou, tak jsme stáli jediný... :o/
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: ja jo, prosel kolem me, vesel totiz taky tim vlezem u lekarny, ale byl jsem spis v pruchodu nez v hale, takze jeho primou rekaci na ten dav jem bohuzel nevidel
    Jogi Moksanand to samozrejme nebyl (boze)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    NORDSSON: taky sem si nebyl jistej, holt člověk musel dávat pozor

    .... dobře sem zamrznul 50 metrů po koněm a pozoroval hlouček 6 lidí 15metrů od koně, kerejm trvalo asi 15-20vteřin než si všimli, že okolních 100 lidí se nehejbe
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    _AT: no já myslim, že tam snad ty staniční dispečeřii hlásili něco, ne?
    LALINA: jj, viděl jsem ho projít, ale jogín to nebyl :o)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NORDSSON: nemaji snad mobily hodinky? nejsou tam nekde poulicni hodiny? 17:10 a tuhnu, co je na tom?
    _AT
    _AT --- ---
    DANNIEL: Přesně... chvílema mi to připadlo, jakže spíš dav, kterej se nemá kam hnout, než zmrnutí.. dost lidí zmrzlo na peróně a na schodech.. to vypadalo zajímavě.. ale zase to bylo celkem nepraktický pro procházející..
    LALINA
    LALINA --- ---
    a videli jste nekdo toho oranjovýho cloveka? nebyl to ten oranjovej Jogin? Ten chodi na vsechny akce a podle me je pro kazdou srandu ;-))
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    imho se dost lidí bálo, že to nepoznaj (že se ten řetězec nedonese až k nim - já taky nevěděl, jak daleko si můžu stoupnout)
    BOAR
    BOAR --- ---
    NORDSSON: myslim, ze vic lidi melo bejt chytrejsi, a vylist ven, a bejt pred konem, a klidne to roztehnout dal. takhle fakt se venku fakt nedalo nic kjinyho, nez se lehce prochazet a cekat, kdy ostatni zustanou stat. a jelikoz vsichni stali porad, tak se to blbe poznavalo :-)

    fakt nechapu, jak to vypadalo dole ... protoze pred akci se tam NEDALO PROJIT. jak v davu na koncerte.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    NORDSSON: prostoru je v celym vesmíru dost, stačilo mít důvtip a jít pod koně
    NORDSSON
    NORDSSON --- ---
    DANNIEL: ano, vesměs souhlasím - lidí tam bylo moc (resp. nepřipadá mi na škodu, že bylo hodně lidí (aspoň se ukázalo, že jsou ochotný přijít) - možná spíš byl malej prostor (ale chápu, že to se nedalo moc předpokládat)). Jediný, co bylo na tom ohromnym množství lidí fajn, byla reakce partičky revizorů a policajtů, který vůbec netušili, která bije a očekávali pravděpodobně nějakou demonstraci. :o)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    DANNIEL: naprostý souhlas

    .... šel sem nahoru a čakal co se bude dít .... nakonec to - ikdyž s obtížema - zamrzlo až 50 metrů pod koněm ....
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    LALINA: rekneme na rovinu, bylo to fiasko ;-)

    vestibul narvanej k nehnuti doslova zajezdama strednich skol, ktery staly na place a cumeli smerem k rossmanovi co ze se jaok bude dit... u tech zmrznuti nebylo v podstate ani videt, pnac tam zevlovali porad stejne... rikal jsem si, aspon ze nahore u kone je dost lidi a necpou se dovnitr... omyl, v pet se vsichni jak ovce hnuli do uz tak preplneneho vestibulu
    za neustaleho dohadovani o akci (v pravde dost pubertalnim zpusobem)
    cili uz pred akci tam chodili "cizi" lidi s hlaskama "heleeeeee, a to uz sou ty zmrzly jakoo jooo?"
    no hnus, chtel sem skoro odejit. nakonec jsem za neustaleho jakoze esemeskovani prochazel zadni casti vestibulu, kde bylo jakztakz primerene mnozstvi lidi...

    kdyz doslo na vec, docela se to aspon v te male casti vyvedlo.. prede mne zrovna nabeh opozdilec (sedej kabat, zlutocerna kapuca, retko v ruce), kterej to stihnul uplne presne a ztuhnul v behu... ten byl ukazkovej....

    par lidi pak skutecne veslo v recesi, zaslechl jsem i nejakou pani jak rika "...se tady asi neco stalo..." pak par zmatenych turistu, kteri byli zrovna mezi aktery kdyz to stuhlo, ti byli pomerne dost v recesi, kdyz se nenapadne snazili vyjit ven ;-)

    ale vyslovene me tam srali fotaci... banda curaku dokonce se stativama.. fakt nevim na co si hrali, kdyz na fotce jsou zmrzly stejne vsichni a na dlouhej cas rozhodne nefotili.. toho retkare prede mnou tam nejakej ichtyl patrne z bulvaru fotil sekvencne, jak kdyby fotil atletiku... spis jen machroval ze ma profi zrcadlovku, no zmrd

    pak se rozmrzlo, ja pokracoval v chuzi, zaslechl jsem jeste potlesk, ale toho uz sem se nejak nechtel zucastnit...

    cili muj nazor: ukazalo se, ze lidi se sejdou, ze je potreba to vzit vic konspirativne, eliminovat zmrdy a pubertalni blogiskare (kteri velmi prispeli k rozsireni akce) a budouci agenti by si akci predevsim meli predem prehrat v hlave z pozice nezucastennych.. aby pochopili ze prijit na sraz, tam stat jak tvrdy Y a cekat co bude skutecne akci tohoto typu spolehlive zabije.

    dekuji za pozornost ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    BOAR: a to tleskali cumilové nebo zmrzlíci? to asi nevís, co?
    LALINA
    LALINA --- ---
    btw: napadlo me uz nekdy vcera, ze valstne o nic nejde, ze se to ani moc organizovat nemusi...stací trebas púarticka lidí nekde.... zmrznou....ostatni je bud zvedave okukujou nebo se okamzite..lavinovitě...pridaj taky....
    lidi jsou diky této akci informovany dost, o co jde, a tak kdyz nekde uvidej "jadro" zmrzlých, v klidu se muzou pridat taky.... a takhle treba zamrzne nekde nastupiste metra, namesti..ulice..cokoli kdekoli, kdykoli .-)) ta predstava me hodně baví .-)))
    BOAR
    BOAR --- ---
    ale lidi bylo fakt priserne moc! vaclavak byl hlavne kolem kone, a u mekace ... (na druhou stranu jsem nevidel)
    a spoustu paparazi (nebo jak se to pise)
    LALINA
    LALINA --- ---
    BOAR: joooo, to zni dobre... lavinovitě zamrzlej celej Vaclavak:-))) doufam, ze priste budu zdrava a zucastnim se



    BOAR
    BOAR --- ---
    no teda, tak sem vlezl do metra a pod schodama bylo tolik lidi, jako mozna v '89. :-) kamarada jsem nenasel, tak jsem vylezl druhym vychodem, a mrznul venku :-)

    nevim jak ve vestibulu, ale venku stali asi 3 lidi v pulce silnice, a dalsi dva na obrubniku, a auta mely co delat aby projely. ale nikdo extra netroubil, a snad o brali s legraci. i taxikari :-)

    jen me mrzel ten potlesk nakonec ... ale alespon sme i nahore slyseli, ze uz se hebou ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam