• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRAZY_IVANHumanART.cz - klub pro příznivce, členy i odpůrce tohoto uměleckého serveru

    Humanart.cz


    svět pro umělce v české republice
    fotografie, grafika, literatura, hudba


    rozbalit záhlaví
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    CRAZY_IVAN: statistika zajimava, ovsem to co pises driv me zajima vic, rikas tedy, ze ke kazdemu pokusu o registraci je nekde diskuze a ta se da precist? Jak ji najdu?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    VERLIBA: v průběhu čekacího procesu je možné sledovat komentáře uživatelů k registraci, je to tam napsané :)

    a kdyby si četl při registraci, co se tam píše, tak ano - je to pochopitelné viz informace při registraci:

    "Z posledních 2034 odeslaných registrací jich bylo přijato 779."
    ARAON
    ARAON --- ---
    VERLIBA: Hehe. To je skoro jako to bývalo na Nyxu. ;-)
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    Mimochodem ten jejich system registrace mi prijde ponekud uchylnej, Clovej vyplni formular, pak tyden ceka, a jen pu prijde suchej mail, ze jako ne, a bez jakehokoliv dalsiho detailu, clovek aby si pak o sobe myslel kdovico spatneho..nebo radeji o nich..
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    zdravicko, nedavno jsem poprve videl humanart.cz no a pokusil jsem se zaregistrovat, a z naprosto nepochopitelnych duvodu mi zamitli registraci, stava se to casto? Da se to nejak vysvetlit? Kdo to vi? Dik
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Není a chyba je už opravena :)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    proc si me HA prestal pamatovat a musim se pri kazdy navsteve logovat. Je chyba u me? :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    CRAZY_IVAN: jj, uz jsem dal tri svy hlasy :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Ne fakt, už jste hlasovali? :)

    http://www.humanart.cz/vyberte-tricko
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    HOCH: opraveno, díky za informaci :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Předobjednejte si HumanART tričko, ať máte zaručenou svojí velikost a VIP členství jako bonus navíc.

    http://www.humanart.cz/predobjednavka/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    kouknu na to
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...ahoj ivane, mam mozna dalsi bug :) Kdyz se prehraje dilo novou verzi, a clovek nenacte zadny obrazek, necha vsechno prazdny, tak se provede aktualizace ale pritom se nic nenahraje a figuruje prazdny dilo jako aktualni. Prehrat znova to nejde, jelikoz to hodi i tak 48hodinovej zamek :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ARAON: taky to možná zavrhnem, ještě jsem o tom nemluvil s travoltou :))

    ale když to chce víc lidí .)
    ARAON
    ARAON --- ---
    CRAZY_IVAN: Diskriminace. To jsem neuspesne navrhoval na HA uz asi pred rokem! :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    CRAZY_IVAN: ok, diky :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    tak uvidíme, proberem to s travoltou, ale neměl by být zásadní problém
    HOCH
    HOCH --- ---
    CRAZY_IVAN: ja to pouzivam porad :) Nejvic se to hodi, kdyz pastujes nejaky linky, tak abys videl, jestlis tam neco nepokonil, protoze edit prispevku nejde, tak je lepsi mit jistotu :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pouziva
    ale na humanartu uz sem nakej rok nebyl :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    HOCH: to tady na nyxu někdo používá? :)))

    popřemýšlíme o tom
    HOCH
    HOCH --- ---
    Zdar Ivane, mel bych zase jeden dotaz :) Slo by udelat na HA tlacitko a funkci nahled pri psani komentaru jako je napr. tady na nyxu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam