• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KIKIMURA: No ja byl ten jedinej co tam za dnesek to kridlo povesil dole na keri ;)))

    Ale jinak mam Sky Paragliders Atis Pluto (modro - oranzove). Za chvili nahodim nekam video, tak ti to bude jasne. Chvili jsem si pripadal jako nejvetsi looser na svahu, ale potom se to zlepsilo ;) Nojo, prvni let po kurzu po pul roce je znat, ale i tak mam super naladu ze jsem se tam vypravil...
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    MIXXX: co máš za křídlo, v kolik jsi tam byl? Fungovalo to pěkně až do večéra.. Cca 120 nad start.. Pěkný stoupáčky. Akurát mě tam trochu rajcovali rogálisti.
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Uff, tak ten muj prvni let do keriku nic moc teda, ale ten treti uz luxus :-)
    Diky za pomoc s vymotavanim a s pripravou na startu - priste snad bude vic prostoru a vic mi to pujde, tohle nebyl nic moc vykon ;)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Tak prijezd posunuju kvuli jiznimu vetru tak na 11:00... Tak doufam, ze nebudu na miste sam :-)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    ZIGI: Ok dohodnuto, vecer nebo rano se to rozsekne...
    Vrbensky to myslim je i kdyz jsem ho vzdycky videl jenomm na videu a na chvili, ale i tak mas asi dobrej odhad. Pri tom baleni jsem si vzpomnel na muj padak jak je sbaleny a trochu jsem se teda zastydel ;)

    Tak se tam snad uvidime... Planuju prijezd tak okolo 10:00 nebo tak nejak...
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    MIXXX: tywe jevineves na mape umim najit taky :-) jen me zajimal ten teren (svah, kopec, louka, katapult...)... ale to video je super! nejradeji bych sebral padak a mazal hned ted na kopec :-)... btw ten peclivy balic padaku je Karel Vrbensky, ze (Kyrgyzstan s Daliborem Carbolem apod.)? Ma jet s nami do Bassana... uz se na nej tesim :-)

    mimochodem, Hrobce-Spicka jste nekdo zkousel? Byl jsem se tam podivat, imho na rozletani po zime slusne, jenom se tam asi nebude dat svahovat (prilis pozvolny svah, mala hrana)..na trenik startu a sem tam slet tech cca 90m prevyseni ale dobre...

    Ja myslim MIXXX, ze se muzem bud zitra vecer nebo v nedeli rano operativne domluvit (kdyztak muj tel. 602 963 931) a sejit se tam...kdyztak aspon pokecame...a kdyby moc foukalo, aspon provetram Toro. Zkusim jeste zburcovat Jehnaka (offnyx).
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Vypada to dobre - pro me jako zacatecnika idealni myslim... Takze ta Jevineves asi...
    Vitr ma byt ok...
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    ZIGI: Ze by tady?
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    jeviněves - malá hranka (40m) směrem z dálnice na mělník odbočka na spomyšl. Z holešek cca 20min. JV směr 5-8m/s se dá pěkně posvahovat, Dole je pole. Není to pro moc křídel.. Oproti raný je to taková "šmrdlačka", ale já to mám rád...
    Říp je o kousíček dál, nahoru se musí pěšky a je tam mala startovačka = není tam prostor na chyby. Ale kopec je to hezkej a nejsou tam lidi..:-)

    ZIGI
    ZIGI --- ---
    KIKIMURA: ten rip nebo jevineves (kde tam se lita?) zni samozrejme lakaveji, nez rana (je to prece jenom z prahy kus cesty)...kdyz bude pocasi, pridal bych se...pana Q holt nechame v serverovne...
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    QUIP: Tak ten dalsi by to slo taky kdyz bude pocasi....

    Ale kdyby nekdo (KIKIMURA nebo ZIGI) sel, tak by to bylo super :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    MIXXX: ja jsem na tenhle vikend fakt zabitej :(
    Ale pristi vikend by to mohlo byt lepsi...
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Kdyztak kdokoliv dejte vedet (737 244 316), urcite by bylo dobry v tu nedeli neco spachat - alespon bude legrace jak nam to pozime "pujde" :-)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    Ja bych v okoli Prahy uricte nekam vyrazil, ma byt krasne... (i podle windguru a pokryti mraku), takze klidne zmenim destinaci, jen nechci jet sam...
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZIGI: to se ti rozhodne nepodari, protoze si budu hrat na Pana Serveru a zarizovat jim nove hnizdecko v GTS.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    jestli bude foukat dobře, tak já pojedu asi na jeviněves, lépe říp..
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    MIXXX: podle medarda by mel v nedeli foukat jihozapad (postupne az jihovychod) 3-5m/s... asi by to slo... ale pochybuju, ze se mi podari vytahnout treba pana Q :-)
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    MIXXX: musim se ted jeste 2 tejdny ucit, ale pak bych se rad nekdy podival jak to funguje a treba i neco nafotil =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam