• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIXXXParamaniac ::dont walk, go fly (also for hang-gliders)
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    KUA: Jo, tandem...to je spatne?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KUA: temer na 100% bych si tipnul ze je to tandem...
    KUA
    KUA --- ---
    FAITHLESS: to je tandem? ;)
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: posta!! :DD
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    ted o vikendu?
    KUA
    KUA --- ---
    WICKPICK: ja taky, kdys to dodelal? ;)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    KUA: ja si tam budu muset vyhledove zajet pro papiry (slava, slava :-)
    TOM
    TOM --- ---
    sobotní cyklovýlet na Bezděz... s mystickým zážitkem... na cestě zpátky poslední ohlédnutí... s dalším nádherným zážitkem :)
    jednou tam takhle poletím taky!!! kdybych si na ten motor nevydělal, tak to jistí stavební spoření .o)

    KUA
    KUA --- ---
    kdo tu jezdite nejak pravidelnejc na Ranou? ;)
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    MIXXX: fujho, to budu opravdu dělat, když budu pít red bulla? :)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    LIBENAK: Vseobecne si myslim, ze jsou super od Red Bullu - Vertigo
    LIBENAK
    LIBENAK --- ---
    K těm filmům, stahuji Never ending thermal, podle traileru to vypadá moc pěkně, nenapadá někoho ještě něco co bych mohl na netu stáhnout? Díky
    K_JA
    K_JA --- ---
    SIENAR: litani a kvantova fyzika :D
    SIENAR
    SIENAR --- ---
    ahojte, tocim kratky film na famu ktory by sa mal tykat lietania a kvantovej fyziky...a zhanam ludi ktory lietaju uz nejaku dobu, jednak na natacanie vo vzduchu, ak to pojde, a potom aj dake rozhovory.nema to byt nic mega oficialne, skorej taky kratky filmik o otvarani mysli a vstupu do neznama.zaroven by som si rada sama skocila/prvy krat/.pokial ma niekto skusenosti s natacanim vo vzduchu, tiez super...
    dakujem, pls ozvite sa.posta.
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    MIXXX: Ehmm to je právě ono, ta rychlost se mění taky celkem zanedbatelně.. To je jen trochu rozšířená fáma.. Ale stačí si to spočítat.
    Ono to je spíš tím, že ten jižní start je taková mrcha pozvolná. Hele kamarád třeba prostě startuje až dole z hrany. Protože stejně vždycky nahoře se odlepíš a dole to dobíháš. :)
    Při startech na tenhle směr sem viděl vždycky tak dva lidi z patnácti co to trefili do takových podmínek, že to přeletěli.. Taže žádný stres. :)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    KIKIMURA: No, ja vim ze opadani se nemeni - ze se zmeni rychlost. Ale ja proste asi neumim tak rychle bezet, no :-)
    KIKIMURA
    KIKIMURA --- ---
    MIXXX: Tím že máš padák na hraně váhy to nebude.. ;)
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    TOM: Tyjo super, na Kozakove jsem jednou chtel letat, ale vitr z jihu ukazoval na horsi startovacku - no a protoze mam padak na hrane me vahy, tak jsem proste neodstartoval :(

    Ale je fakt, ze jsem zacatecnik, takze jsem si chvili nadaval, ale zvladnul jsem to :-)

    Ja ty papiry vyridim a pustim se do toho - nemelo by to dlouho trvat :)
    TOM
    TOM --- ---
    MIXXX: připadám si jinak docela zodpovědný, ale v tomhle případě bych se na to vyprd .o) např. taková Rašovka je inspektory téměř nenavštěvovaná. navíc se tam (nahoru) teď nesmí autem.

    Kozákov minulou sobotu cca 16:30, max. dostup cca 1500 n. m.
    btw. ten Beny jsem já
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    TOM: Praha - Zizkov, ale vazne jsem na ten zacatek sezony trosku zapomnel takze nemam vyrizeny skoro nic az na clenstvi v LAA :(
    TOM
    TOM --- ---
    MIXXX: ajó, taky bych si moh konečně zařídit pojištění
    odkud jsi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam